Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Power Protein (25 gr) +creatin...

Power Protein (25 gr) +creatin monohidrát por (5 gr) +taurin por+c vitamin por+dextróz (30 gr)?

Figyelt kérdés
Edzés utáni turmixot állítanám így össze csak nem tudom, hogy ha ezt így mind összeöntöm akkor megfelelően fog-e oldódni? Legfőképp a kreatinra gondolok itt. Taurinból és c-vitaminból kb. 1-1 gr.A c-vitamin és a kreatin nem zavarják így együtt egymást? 5-6 dl-es shakerem van.
2012. jan. 30. 15:20
1 2
 1/13 dirtboy ***** válasza:
100%

nem zavarják egymást,ehhez már sok víz kell azt remélem vágod.

taurin az minek is kell neked?

reggel is megy a C-vitamin?

2012. jan. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

mennyi lenne az a sok víz?

c-vitamin megy reggel is illetve a nap folyamán

taurin meg van itthon több mint fél kg

2012. jan. 30. 15:26
 3/13 A kérdező kommentje:
azért is írtam itt a kreatint mert tudom, hogy nem a legkönnyebben oldódnak ezek a monohidrátok
2012. jan. 30. 15:29
 4/13 dirtboy ***** válasza:
olyan 7 deci víz kéne hozzá legalább.
2012. jan. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
nem oldódik könnyen. és? ez nekem még soha nem okozott gondot. megittam oszt kész.
2012. jan. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Zakathol ***** válasza:
100%

Nem muszály a kreatinnak tökéletesen oldott állapotban lennie. Sőt...akár por formájában is lenyelheted, a lényeg, hogy menjen mellé elég víz. Shaker-be bedobod a cuccot, felöntöd vízzel, felrázod és tolod is lefelé.

Mielőtt az utolsó pár kortyot is kiinnád, kicsit rázd föl mégegyzser, hogy a fel nem oldódott kreatin kicsit felkeveredjen és rögtön lehúzod azt is. Semmi körülményeskedés. :)

2012. jan. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én a c-vitamint kihagynám a repertoárból. Azt rakd külön, mert a turmixnak nagyon elrontja az ízét. Az oldódás miatt nem kell aggódnod. Nem kell, hogy minden tökéletesen oldódjon. Ugyan úgy hasznosulni fog.
2012. jan. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

szerintem citromlével vagy aszkorbin savval mondjuk lehet javítani a kreatin ízén.

hogy a power protein milyen ízű, meg az egész egyben az jó kérdés.

2012. jan. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Zakathol ***** válasza:

Én csak azon szoktam agyalni, hogy az emberek mit értenek a "kreatin ízén"... :D

Igaz, hogy én eddig csak monohidrátot fogyasztottam, de én nem vettem észre, hogy lenne bármiféle íze :D

2012. jan. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
van egy olyan kesernyés állati íze.
2012. jan. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!