Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kondizás mindenféle por,...

Kondizás mindenféle por, szer, vitamin nélkül hatásos lehet?

Figyelt kérdés

Szóval lejárok heti 4X kondiba

Nincs pénzem ilyen kiegészítőkre

Enni azt szoktam sokat,viszonylag rendszertelenül ami épp van...

De mindig van valami... :)

Keményen edzek alkalmanként másfél órát:)

Elég szálkás erős izmos vagyok...


Lent a kondiba a fiatalok 99%-a szed valamit :)

Szerintetek ha én nem szedek akkor is fogok szépen fejlődni és vastagodni csak lassabban ?


2012. jan. 20. 23:30
1 2 3 4 5 6
 1/53 dirtboy ***** válasza:
64%

szóval akkor

-se tápkieg ami jó kajához nem is annyira szükséges.

-se vitamin

-se normális kaja


magyarán bele szarsz az egészbe,minden mai fontos lenne az elmarad és edzel.

gratulálok,csináld csak aztán majd meg látod hogy meddig lesz ez a hozzá állás elég

2012. jan. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:

A multivitamin alap, arra akkor is érdemes pénzt keríteni, ha nem mozogsz semmit, edzés mellett meg szinte kötelező.


Nézd, alapvetően a többi tápkieg nem létfontosságú, az edzés utáni alkalmat kivéve minden esetben előnyösebb a szilárd kaja.


Az edzés utáni turmix kihagyása elég buta dolog szerintem, de te tudod. Ha az étrended rendben lenne, akkor még ez sem okozna komoly gondot, de ilyen összevissza étrenddel nem nagyon lesz eredmény. Pár hónapig valószínűleg javul a testképed, de hosszútávú fejlődés nem várható, ha egyszer nem viszed be a tápanyagot, amit beépítsen a szervezet.

2012. jan. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 A kérdező kommentje:

Nem akarom komoly szinten csinálni a testedzést!


Csak szeretnék izmosodni de biztos fogok azért valamennyire,de ha nincs pénzem ilyen szerekre és nem megoldható a rendes kajálás akkor mit csináljak?


Azért inkább kondizok és vékony leszek minthogy elhízzak egy idő után...

2012. jan. 20. 23:41
 4/53 anonim ***** válasza:
Vitamin nélkül az élet sem hatásos.
2012. jan. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 A kérdező kommentje:

De nem értem,csak az lehet erős aki mindenféle kiegészítőt szed?

Maximum szálkás lehetek de tömegem nem fog növekedni ?

Mert alapjáraton elég szálkás,izmos testalkatom van.


Körülbelül amúgy havi szinten mennyire jönne ki egy havi adag fehérje,dextróz,protein,meg vitaminok... stb :) amik vannak?

2012. jan. 20. 23:50
 6/53 anonim ***** válasza:
26%
Jaj de cuki vagy. Az, hogy nem akarsz komoly eredményeket, az nem jelenti azt, hogy leszarhatod az egészet. A helyedben inkább elmennék futni, az legalább ingyen van. izmos nem leszel attól sem, de legalább jó lesz az állóképességed.
2012. jan. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 dirtboy ***** válasza:

/Nem akarom komoly szinten csinálni a testedzést!

Csak szeretnék izmosodni/


egy útja van az izom építésnek és te pont abba szarsz bele.

2012. jan. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 A kérdező kommentje:

:) Hát azért egy hete járok és látok már fejlődést,sokkal izmosabb lettem,okés,hogy nem lettem nagydarab de azért csak többet ér a kondi semmi nélkül mintsemhogy a gép előtt üljek napi 4 órát :)

Amúgy nyáron bicózni szoktam nagyon sokat

2012. jan. 20. 23:52
 9/53 anonim ***** válasza:
Ha nagyon olcsón meg akarod úszni, akkor kijön 5000 forintból. Egyébként nem a tápkieg a lényeg, hanem a rendes étrend...
2012. jan. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 A kérdező kommentje:

De a f'szomért nem tudjátok megérteni,hogy nincs pénzem ilyen mindenféle sz'rokat venni?

Örülök ha a kondit betudom fizetni...

100.000 Ft-ból élünk hárman...

2012. jan. 20. 23:53
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!