Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik a leghatásosabb zsírége...

Melyik a leghatásosabb zsírégető edzés? Az intervallumos (1perc laza, aztán 1 perc kemény és ez kb 20percig), az aerob (60perc 130-as pulzus alatt) vagy ha semmi nem érdekel csak h minél több kalóriát írjon a műszer (gondolom ez biztos nem:D).

Figyelt kérdés
intervallumos edzés,aerob,kardio
2012. febr. 4. 00:16
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Aczél, én szálkásításkor még talán többet is edzettem, de imádtam, főleg hogy úgy mindig jobbakat aludtam :D


kérdező, férfi vagy? először is mindenképp eddz lábra is (!!!), tricepsznek pedig nem kell külön nap. felosztásnak mondjuk jó lesz a hétfő: mell - bicepsz - tricepsz, szerda: hát - váll, péntek: láb - has, hasat és vádlit lehet heti többször is. ha stagnál a fogyás, akkor hintáztasd a ch-t vagy rakj be csalónapokat, bővebben: [link]


ja és ha még nem nagyon intervallumoztál, akkor szerintem kezdj taposógéppel vagy bringával, az intervallumoknál pedig legyen inkább fél perc kemény és másfél perc laza.

2012. febr. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Ma voltam kondiba és stepperrel csináltam,hát a 4.,5."szériánál" már majd be szartam de végül sikerült.Nem gondoltam h ilyen kemény lesz :D
2012. febr. 4. 17:39
 13/18 anonim ***** válasza:
tehát jól csináltad :D
2012. febr. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 *Glissade* ***** válasza:
Elszánt vagy, azt meg kell hagyni:)))
2012. febr. 5. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 *Glissade* ***** válasza:

De mikor szoktál pihenni?:D

(mert én úgy láttam, hogy heti 7-szer konditerembe mész)

2012. febr. 5. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
hát van 2 nap amikor csak intervallumosat csinálok,max minimális has az meg pikk pakk megvan.kb azok a pihenőnapok.
2012. febr. 6. 09:15
 17/18 *Glissade* ***** válasza:

Te érzed, hogy mi a jó neked, de sok esetben akkor fejlődsz jobban, ha van 1-2 olyan nap, amikor nem mozogsz semmit.

Sokaknál ez válik be.


Nálam viszont az vált be, hogy havonta (vagy 2 havonta) egyszer pihenek egy teljes hetet.

Ahogy vissza mész érezni fogod, hogy jobb lettél:)

2012. febr. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 *Glissade* ***** válasza:

Szóval, csak arra akartam kilyukadni, hogy ezt így, amit te csinálsz hosszú távon nem lehet.


Mert vagy az lesz, hogy nem fogsz edzeni rendesen, csak valahogyan tuléled a napokat:)


Vagy az lesz, hogy csinálod rendesen, de pár hónap után le eresztesz.


Vagy az, hogy amint eléred az áhitott alakot (végre), akkor abba hagyod.


Az első kettőnél annyi a motivációnak, az utcsónál meg az áhitott alakodnak lesz annyi:D

2012. febr. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!