Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lassan ennyibe kerül a scitec...

Lassan ennyibe kerül a scitec whey protein is?

Figyelt kérdés

Mégis sokan veszik. Melyik a jobb? ;)

[link]


2012. febr. 4. 15:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Azért van egy kis árkülönbség, főleg ha a 100% Whey Proteint nagyobb kiszerelésben nézzük.

Scitec 100% Whey Protein (5000g): 21 717 Ft.

Whey C6 (4500g) : 27 400 Ft.

Hobbi szinten meg semmi különbséget nem fogsz érezni a két termék közt.

2012. febr. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
a scitec 25260.-
2012. febr. 4. 15:34
 3/14 anonim ***** válasza:
2012. febr. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Attól hogy shop.builder-en horror árak vannak, bodybuildingbolt.hu-n, profigym-en elég jó áron találhatók meg a termékek, és itt tényleg ennyi a Whey Protein, nem csak elírták, én is innen rendelem már régóta.
2012. febr. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Igazad van,rosszul fogalmaztam.

Professional változatra gondoltam(mondjuk még az sem közelíti meg minőségben),természetesen én is tudok rengeteg terméket ami olcsóbb,de "csak" sima koncentrátum.

Ennek az aminosav profilja kimagaslóan jó,szerintem ezt mindenki "érzi",ha mellette rendesen eszik,edz és pihen.

2012. febr. 4. 16:12
 6/14 anonim ***** válasza:

Értem. A Professional a profigym-en elég drága, viszont scitecshop-on talán vagy valami hasonló nevű oldalon 22500ft körül van az 5kg-os.

Nem azt mondom, biztos jobb lehet ez a Whey C6, ha már csak az összetételét és az árát nézzük, de itt a különbség évek alatt jönne csak ki hogy valamicskével jobban fejlődtél mikor nem a tiszta tejsavó koncentrátumot fogyaszottál, viszont addig meg nem csekély pénzösszeget költöttél pluszban a "komolyabb" fehérjére. Ezekmellett az összes tejsavónak nagyon jó az aminosavprofilja, szerintem egy alap tejsavó tökéletesen megfelel hobbi szinten, de Te döntésed, csak leírta, a véleményem! :)

2012. febr. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
En reggel hasznalok sima koncentratumot,este es napkozben kevertet. Edzes utan viszont en is ezt iszom mert rohadt jó tenyleg. Vitargoval verhetetlen. megeri az arat szerintem,bcaa,glutamin,vitamin tartalma meggyozo. Bocs az ekezetekert.
2012. febr. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Lenyűgözz az a hozzászólás, amikor a tudatlanság keveredik.


"Azért van egy kis árkülönbség, főleg ha a 100% Whey Proteint nagyobb kiszerelésben nézzük."

Ennél a válasznál ki maradt a lényeg! Ez a Scitec protein csak wpc80 whey protein koncentrátum (73%-os protein). Hozzáadott amino peptidek nuku, hozzáadott 10 fajta vitamin nuku, emésztő enzimek nuku, beta ecdysteron nuku.

Ezt hogyan lehet összehasonlítani a Whey C-6-tal?

2012. febr. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Amennyiben a Scitec márkánál maradunk, még két lépcsőfok van felfelé. Mind a kettő proffesional nevet viseli, csak az egyik édesebb a másik nem. Ezek koncentrátum és izolátum, itt már annyi plussz van, hogy van emésztő enzim, de még mindig 73%-os, vitamin mátrix nuku, ecdyson nuku, amino peptidek nuku. Hidrolizátum nuku.
2012. febr. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerinted ha valamiben ez is meg az is meg még az is van, és kb. 200-500Ft/tal kerül többe - és más tudománykodást nem is nézünk akkor melyik éri meg?
2012. febr. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!