Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lassan ennyibe kerül a scitec...

Lassan ennyibe kerül a scitec whey protein is?

Figyelt kérdés

Mégis sokan veszik. Melyik a jobb? ;)

[link]


2012. febr. 4. 15:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én egy szóval sem mondtam hogy nem jobb a Whey C6, sőt, írtam is hogy biztos jobb, én csak annyit mondtam, hogy hobbi szinten fölösleges ilyen "fullos" termékeket venni, ugyanis nem kis pénz, és annyival nem biztos hogy többet ér.
2012. febr. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
... értelemezhetelen amit válaszoltál, hiszen előbb lett kielemezve mit kapnál vele, és kb. 200-500Ft-tal fizetnél többet. Az meg csak kifogás, hogy amatör szinten ezt nem lehet felhasználni? Akkor minek veszed a whey professionalt. Arra pont az van írva profiknak!?!?
2012. febr. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Az csak egy újabb verzió, nem azt jelenti hogy profiknak lett kitalálva. Annyival másabb az elődjénél hogy vannak benne emésztőenzimek,aszpartám mentes, illetve van benne egy kis izolátum is.

Vegyen mindenki olyan fehérjét amilyet akar, én ebbe eddigsem szóltam bele, csak szerintem fölösleges kiadni plusz pénzt ilyen fehérjékre, egy alap tejsavó bőven jó.

2012. febr. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ember Te tudod mit is jelent amikor egy fehérje vásárláskor azt olvasod, hogy enzim mátrixot, illetve izolátumot vagy még hidrolizátumot is tartalmaz? Ha tudnád, és a hiányos tudásodat frissitenéd, akkor nem írnál ezekről ilyen lekicsinlően.
2012. febr. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!