Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Gyenge a tüdőm? Vagy ezmiez?

Gyenge a tüdőm? Vagy ezmiez?

Figyelt kérdés
az lenne a problémám, hogy nem tudok 5 percet egyhuzamban lefutni. egyáltalán nem vagyok kövér, sőt inkább vékonyabb. nem vagyok gyenge, rendszeresen gyúrok. érzem is hogy nem is fáradok ki, csak egyszerűen alig kapok levegőt. mit tegyek? (elég kellemetlen szokott lenni néha)
2012. febr. 4. 21:55
 1/7 anonim válasza:
nincs tréningelve a tüdőd tehát a gyurást az birod meg ilyenek de ha futásról van szó akkor kivagy fuss sűrűn és mindig többet és a tüdőd meg fog erősödni jobban birod a futást meg a többi sportot is ha a tüdőd erősödik pl a gyúrásnála fekvenyomás is jobban fog menni ! ilyen hidegbe köss egy sálat az arcod elé és azon keresztűl vedd a levegőt mert a hideg levegő kikésziti a tüdőt
2012. febr. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igen ez igaz mert én pl kövér vagyok 180cm és 90kg és futást nagyon bírom 2 km sprintet lenyomok simán és kocogni meg a végtelenségig(na jó azért nem :D)
2012. febr. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

gyenge állóképességnek hívják a problémád.

a konditermi súlyzós edzés meg nem állóképesség nővelő,uh köze nincs hozzá.

2012. febr. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem vagy asztmás? az is lehet
2012. febr. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem tudok róla, hogy asztmás lennék. de lehet. a többi tippet köszi
2012. febr. 4. 22:40
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha asztmás lennél az jelentkezne igénybevételtől függetlenül is.

Egyszerűen pocsék az állóképességed, ha a futást nem szereted járhatsz úszni is esetleg, én jobban szeretem.

2012. febr. 5. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
szeretek úszni és ott kapok levegőt.
2012. febr. 5. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!