Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Aki volt már Pirner Alma...

Aki volt már Pirner Alma rúdtánc stúdiójában: mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Milyen sokan szoktak lenni? Milyenek az oktatók? Mennyire figyelnek oda rád, és milyen a légkör? Milyenek a résztvevő csajok, nagyon ribisek? Elég átlagos vagyok, nem szeretnék feltöltött szájú műcsajok közé csöppenni... Csak olyanoktól kérném a választ, akik legalább egyszer jártak már ott! Köszi!
2012. febr. 9. 20:11
1 2
 11/13 anonim válasza:

ja egyébként meg ez a poledancefitness iskola drágább, mint a Pirner Alma féle :D

( csak az 1 alkalom drágább 150 fttal, a bérletek olcsóbbak)

2013. márc. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Krande ***** válasza:
Sok oktatójuk van, nem mindegy melyiket fogod ki. Én egy órán voltam, jó volt, de az is igaz hárman voltunk összesen. (És mind a hárman más szinten :) )
2013. máj. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Szia!

Én a Budai stúdióba járok, nagyon szeretem szerintem rendkívül igényesen van berendezve (a Pesti stúdió is) és szerintem nagyon aranyosak a trénerek, főleg a Budaiba, külön figyelnek rád :) A kezdők lehetnek talán ribisekmert nem veszik még komolyan de minél feljebb mész a szinteken, megfigyelheted hogy a lányok is egyre sportosabbak és komolyabban is veszik.

Ez nem egy cicababáknak való sport. Sokan azt hiszik, de nem :) Szerintem látogass el mégis, új stúdiójuk van a Nyugatinál, nagyobb és új trénerek is vannak ott :) Engem minden esetre megfogott.

2015. jún. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!