Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szép kockás hasra milyen...

Szép kockás hasra milyen tervet ajánlotok?

Figyelt kérdés

Sosem voltam kövér,sőt inkább vékonykább,sajnos mióta elballagtam a gimiből(ahol konditerem miatt rendszeresen edzettem) időhiány és lustálkodás miatt(főiskolai évek:D) elkezdtem pocakosodni... Nem vészes de mivel anyum családja hajlamos a zömök pocakos testalkatra,valamilyen szinten genetikai elhízás is bekövetkezhet.

Elég akaraterő van bennem és elszántság de nem tudom hogy kezdjek hozzá,diéta,gyakoriság de inkább egy jó menetrendre lenne szükségem:) nem dohányzom... Nem iszok... Pincér vagyok főiskola mellett ez miatt talán annyira nem aggódom a gyors elhízás miatt,de nem szeretném hogy elfajuljanak a dolgok,és sörbasra sem hivatkozhatok mert utálom a sört :D 167cm 71kg 22/f

Segítsegek :)


2012. febr. 9. 22:53
 1/6 A kérdező kommentje:

Viszont ki sit derékfájós voltam mindig:( de felülési ütemtervvel talán nem lenne vészes

Várom a segítségeket😊

2012. febr. 9. 22:55
 2/6 anonim ***** válasza:
szálkásító étrend és aerob edzés, keress rájuk
2012. febr. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ha lenne benned akaraterő, meg elszántság, akkor nem tespedtél volna évekig...
2012. febr. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
végülis jogos:D de nem vagyok annyira lusta,csak ahhoz hogy nekiálljak tornázni... de ha elszánom magam,mert kapok egy jó edzéstervet akkor nem fogok lustálkodni,ne úgy képzelj el mint egy disznót xD
2012. febr. 11. 20:54
 5/6 anonim ***** válasza:

a legjobb gyakorlat:

www.youtube.com/watch?v=9UBX-44E6q0

2012. febr. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

az itt látható gyakorlatokat is


[link]

2012. febr. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!