Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért nem használ a Jumbo...

Miért nem használ a Jumbo tömegnövelő?

Figyelt kérdés
Egy ideje nem szedtem semmilyen tömegnövelőt, még régen Volumass 35-öt ittam, attól híztam is. Kb. 5 kiló jött fel. Most vettem zöld Jumbot(azért zöldet mert nagyon vékony vagyok), eszek csirkemellt, rizst, túrót stb. edzésnapokon 2 adag Jumbo, nagy súlyokkal edzek és semmi. Már a fele doboz elfogyott de a mérleg ugyanazt mutatja. Pedig többet eszem mint régen. Nagyon nehezen is hízok, ha mégis akkor az a hasamra megy, így most Alekosz formám van egy kicsit. 190/74 vagyok.

2012. febr. 12. 13:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Kivan számolva a napi ch és szénhidrát beviteled, illetve mindennap elegendő mennyiségű táplálékot viszel be a szervezetedbe? 5g*testsúlykg ch, 2*testsúlykg fehérje. Ez a minimum!

Nem a kiegészítőkben kell keresni a megoldást. Számold ki hogy melyik szilárd kajából mennyit viszel be, ahhoz mérten válassz táplálékkiegészítőt, amivel fedezni tudod a hiányzó mennyiséget.

2012. febr. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Leírod nekem az edzéstervedet?
2012. febr. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
mióta edzel?
2012. febr. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Számold ki pontosan az étrendet, legyen 2g/testtömeg kg fehérje és 5-6 g/testtömeg kg szénhidrát. A Jumbot csak edzés után igyad szerintem, a többi étkezésnél rizs, zabpehely és krumpli legyen a szénhidrátforrás.
2012. febr. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 clint ***** válasza:

egyszerűen nincs szükséged a zabos fosra, a volumassban jóval kevesebb a ch és az jobb volt neked, meg gondolom könyebben emésztetted. a jumbo nagy része zabpehely ami amugy nem túl praktikus edzés utánra mert lassu és a rosttartalom lassítja a többi tápanyagot is...

Inkább válassz másikat, de tuti nem fogsz azért olyan látványosan fejlődni mint az elején.

Egyébként a stressz is elég gátló hatásu, amit hogyha elolvasom a kérdésed látok a sorok közt, ha rendszeresen méred magad túlságosan kiszámítod a kaját és ideg vagy ha nem tudsz abban a percben enni stb szintén gátol. Vedd lazábbra, nem szinpadi testépítő vagy.

2012. febr. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

növeld a kalória bevitelt.

magyarul egyél többet.

2012. febr. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
olyan meg nem nagyon van hogy a jumbo ne mhasznál ha mást nem akkor zsírosít de ha nnincs elegendő kajád akkor lehet hogy a jumbo csak arra elegendő hogy élni tudj
2012. febr. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
jó a krumpli? :O
2014. jan. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!