Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Volumas 35 vagy Jumbó és miért?

Volumas 35 vagy Jumbó és miért?

Figyelt kérdés

2012. jan. 20. 14:40
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok melyet ajánlanátok jobban
2012. jan. 20. 14:41
 2/17 dirtboy ***** válasza:
69%

és miért ezt a kettő nézted ki?


súlyod?

bevitt ch és proteined most mennyi gramm ban?

2012. jan. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

mark86


Jumbo prof reggel és edzés után egy-egy teljes adag..

2012. jan. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
0%
Szia. Szerintem ne szedj semmilyen szereket. Teljesen felesleges. Ha odafigyelsz az étkezésre akkor semmi ilyenre nincs szükség. Amibe sok fehérje van : Hal,Tojás,Tej, Csirkemell,Máj... Ha tömeget akarsz növelni akkor : Kenyér,Tészta,Rízs,Krumpli,... Creatin : Hal..
2012. jan. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 dirtboy ***** válasza:
100%

ma 15:42

neked nem gyanús hogy nem szereket akar szedni hanem táplálék kiegészítőket???

2012. jan. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
Igazad van. Szer és tápkieg között a külömbség ég és föld. De szerintem egyeket sem ééri megvenni. (Anabolikus szereket azért nem mert ha leáálsz vele a hormontermelésed egyensúlya felborul... Stb impotencia miegymás..) De ez a srác nem is azt akar venni hanem tápkieget.. A zárójelben lévőt csak azért írtam le hogy tisztázzam mi a külömbség.. A táplálég kiegészitőt azért nem venném meg mert minden anyag ami megtalálható benne természetes úton is bevihető a szervezetbe. Teljesen felesleges kiadni ilyenekért pénzt. Inkább költsd el másra és táplálkozz rendesen..
2012. jan. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 dirtboy ***** válasza:

és ezért pontoztál le?

játszhatunk felőlem lepontozósat csak értelme nincs.


igen be lehet vinni egy darabig amíg el nem érsz egy olyan súlyt amihez az elegendő kaját már nem bírod megenni.

másik ha még nem vagy ilyen súlyban akkor az is lehet ok ha melózol és nincsen csak 5perced kajálni,ilyenkor megiszol egy shéket aztán okés vagy.

harmadik ok,az edés utáni időszak,ebben az időszakban sokkal hasznosabb a tépkieg mint a szilád kaja.

2012. jan. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

mark86


100gramm halban mennyi kreatin van? Nem kevered valamivel?

2012. jan. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

mark86


bele tudnék még kötni vagy 10dologba,de nincs időm így csak annyit mondok dirtboy -nak van igaza...

2012. jan. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Pontosan nem tudom hogy 100g ban mennyi van de itt egy link ahol megbizonyosodhatsz hogy a hal tartalmaz kreatint : [link] Az előtted író válaszolónak pedig csak annyit mondanék hogy látom ért hozzá, de a rendes étkezésnél nincs jobb én ezt vallom. Emellet az elv mellet is van érv és ellenérv. És nem pontoztalak le.
2012. jan. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!