Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Most kezdtem el edzeni 15...

Most kezdtem el edzeni 15 éves fiú vagyok, ti mit ajánlotok, hány kilós legyen az 1 kezes súlyzó amit használok?

Figyelt kérdés
2012. febr. 14. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:
akkora amivel meg tudsz csinálni 8-10 ismétlést szabályosan
2012. febr. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha most kezdted el, akkor nem ajánlom a 8-10 ismétlést!!

Ugyanis az izmaidnak hozzá kell szoknia kezdetekben a terheléshez, így edzi túl magát az emberek több mint 98%-a hogy 8-10 ismétlésekkel kezdi!

Kezdetben nem a súly számít, hanem hogy átmozgasd az izmaid

15-25 ismétlésszámmal!

kb. 3 hónap múlva áttérhetsz az osztottabb edzéstervre!

2012. febr. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, bár nem feltétlenül építeni szeretném az izmaimat, hanem haverokkal járok majd gyúrni és nem tudom, hogy honnan kezdődik az a súly, ami már nem ciki, hogy annyival csinálom.
2012. febr. 14. 19:37
 4/5 anonim válasza:
Istenem, ne is menj inkább, tipikus "kamugyúrosok" , kit érdekel, hogy mi a ciki és mi nem? Nyílván ha most kezdted akkor nem 20 kg val fogsz bicepszezni, amúgy meg nemtom hány kg vagy, én már 2 hónapja kezdtem, 5kg egykezessel, most 7kg sal bicepszezek,
2012. febr. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én 12 éves vagyok, már 2 éves edzek lassan és így 15 kg bicepszre ( nem szabályos edzés, mikor mennyit bírok)és 60 kg meg mellre. Ne kezdj nagy súllyal!
2012. aug. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!