Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tejsavó edzés után, mivel és...

Justme123 kérdése:

Tejsavó edzés után, mivel és mennyi idő múlva kaja?

Figyelt kérdés

Hellosztok. Nem olyan régen kezdtem el komolyabban foglalkozni testépítéssel. Sokat olvasok ezzel kapcsolatosan dolgokról ,azonban mindig van valami ami elbizonytalanít. Már egy ideje edzek, de szeretnék nagyobb külsőt, izmosabb külsőt elérni. Egy ideje már edzek szóval alaperőnlét és edzéssel kapcsolatos tudás megvan.


Vettem tejsavót fehérjéz amit reggel és edzés után szedek.(Dymateze Elite Whey Protein Chocolate).Edzés után mit adagoljak a turmixomhoz, meg mennyi idő múlva ehetek, hogy ne gátoljam a whey protein beépülését? ui.: azért tejsavó mert elhízásra hajlamos vagyok. 19/F


2012. febr. 14. 18:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Te vagy az Beni? Mivel gátolnád a beépülését? Lehet még sincs meg az a tudás ami kéne. Elhízásra hajlamos vagy annak mi köze a tejsavóhoz?
2012. febr. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
edzés után szőlőcukrot bele vagy vitargót, edzés utáni turmix után kb 50perc múlva ehetsz
2012. febr. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

G'sback: Elméletileg ha a fehérjeturmixot megiszom és utána nem sokkal eszek az gátolja vagy nem lesz olyan hatékony a tejsavó beépülés. Valami ilyesmit olvastam


Köszönöm a válaszokat.

2012. febr. 14. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!