Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nem merek biciklizni, pedig...

Nem merek biciklizni, pedig tudok! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az a gond, hogy a nyáron tanultam meg biciklizni, és amikor próbálgattam, ment is, tiszta profi voltam(na jó, ne túlozzunk:D), de félve tekertem, mert féltem, hogy beesek egy bokorba, felszántom a földet, stb. Néha pont ezért is szoktam beesni egy rózsatövisekkel teli ültetvénybe, amit az egyik kedvenc nadrágom látta a kárát. :) Nincs valami jó egyensúlyérzékem, de nem is tudom, hogy lehetne fejleszteni. Tudtok mondani tanácsokat? Nagyon megköszönném! :) Előre is köszönöm a válaszokat!
2012. febr. 15. 17:11
 1/4 anonim válasza:
kérd meg anyádat hogy korábban meséljen esti mesét és így hamarabb kelsz fel.
2012. febr. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Melyik oldalra pályázol kikerülni? Kommentvitéz, kommenthuszár? Sok szerencsét, de nem ma. :)
2012. febr. 15. 19:03
 3/4 anonim ***** válasza:
De hát most akarsz biciklizni télen, hóban? Ha szárazon sem megy túl jól akkor ne hóba bicajozz. :) Egyensúly érzéket amit felhasználhatsz bicajozáskor is, szerintem tudsz úgy fejleszteni hogy pl, próbálsz valami vékony dolgon végigmenni, mint pl, vonat sín, vagy valami hasonló, úgy hogy nem esel le, vagy egy henger alakú akármi, rá egy deszka keresztben, ráálsz a deszka két végére a lábaddal és próbálsz úgy a hengeren maradni hogy a deszka egyik vége se érjel le a földre.
2012. febr. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem úgy értettem, csak most jutott eszembe az az ötlet, hogy kiírom ide, hátha... És aztán majd tavasszal újra nekivágok. :) Köszönöm a válaszodat! :) Akkor mostantól újra rászokok a vékony dolgokon való átmenetelen. :)
2012. febr. 25. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!