Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyek a leghatásosabb váll...

Melyek a leghatásosabb váll gyakorlatok?

Figyelt kérdés

Ha lehet ne linkeljétek be a szokásos body.builderes oldalt nem arra vagyok kíváncsi azt már megnéztem én is , hanem amiket esetleg ti csináltok és szerintetek a leghatásosabb.

Jah és egy egykezes súlyzóval végzett gyakorlat is lehet olyan jó mintha kétkezessel csinálnám ,ha maxra rakom a súlyt rajta (20 kg)? (mondjuk állig húzást , mert volt egy bal váll sérülésem és az a vállam emiatt visszaesett és próbálom felzárkóztatni)



2012. febr. 19. 17:40
 1/8 anonim ***** válasza:

első váll: melről nyomás egykezes vagy kétkezes súllyal(nekem az egykezes jobban bevált)

oldalsó vállra: eggyértelmüen oldalemelés

hátsó váll: döntött törzsű oldal emelés

ez a 3legjobb gyakorlat nekem!

2012. febr. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én ennyit csinálok vállra: nyomás egykezes súllyal fejfölé (másik héten rúddal), oldalemelés, oldalemelés döntött törzzsel a hátsó részre. Néha, de nem mindig 2 sorozat állighúzás pluszban.
2012. febr. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi szépen

És az miért van ,hogy néha elkezd valami mozdulattól robogni a vállam? Pedig általában nem szokott.

2012. febr. 19. 17:51
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi neked is!

Ja és még valami. A nyak mögül nyomás is jó vállra nem? Általában annál a mozdulatnál "idomul" ki legjobban az izmom de az a mozdulat meg egyszerűen fáj és a végén már annyira ,hogy nem is tudom csinálni.

2012. febr. 19. 17:54
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor ne végezd mert csúnyán kitudma nyírni a vállizületeidet! vagy ha csinálod is próbáld úgy hogy a rudat a füled vonalánál lejebb ne engedd. ha akkor is faj hagyd a francba!
2012. febr. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát de az nem pálya ,hogy nem tudom ezt a mozdulatot elvégezni. Majd megpróbálom kisebb súllyal és meglátjuk mi lesz :)
2012. febr. 19. 18:06
 7/8 anonim ***** válasza:
Én csak mellről nyomok, ha rúddal végzem, nagyon sérülékeny a váll.
2012. febr. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Jó tanács ha azt akarod ne szakítsd szét az egész rotátor köpenyed a vállban magyarul ami tartja... nem ajánlanám a nyakmögül nyomást helyette mehet hátsó vállra döntött törzsű oldalemelés..


Mellről nyomás legjobb és a fekvenyomás is erősítő idővel az elülső deltát mivel nem tudod kikapcsolni úgy sem


Oldalemelés oldalsó fejre..


Hátsó vállt már leírtam..

2012. febr. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!