Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért vagyok rosszul 2000mg L...

Miért vagyok rosszul 2000mg L Karnitintól? (többi lenn)

Figyelt kérdés
A Biotech-es eladó tanácsára megittam edzés előtt negyed órával egy ampulla 2000 mg-os L karnitint. Edzés közben olyan érzésem volt, mintha valami halucinogént vettem volna be. Szédültem, nagyon dobogott a szívem, elsápadtam és hasmenésem lett kb kivitt belőlem mindent amit 5 percel az előtt ettem meg azt is. Edzés végére elmúlt, de ez kifejezetten akadályozott a mozgásban, pedig pont az lenne a lényege, hogy jobban menjen. Mi lehet ennek az oka? Ne írjatok hülyeségeket légyszives. Köszi
2012. febr. 23. 08:37
 1/8 anonim válasza:

Nem értek hozzá, de azt hiszem, hogy 2000 mg, az 2 gramm. Ásványi anyagokból/vitaminokból nem hiszem, hogy egészséges lenne egyszerre bevinni 2 grammot.


Biztosan rá van írva a dobozra a fogyasztás módja, hanyagold az eladók tippjeit

2012. febr. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ez egy ampulla. egy húzásra meg kell inni. egy adag ugymond. az eladó jót mondott, csak nem tudom én mért lettem rosszul tőle.
2012. febr. 23. 08:57
 3/8 anonim ***** válasza:
Viszont ez nem vitamin és ásványi anyag, hanem aminosav származék, teljesen természetes anyag, az emberi testben is van 20-30 g. 2g ebből nem sok, elvileg nem okozhat ilyet, nem pörgetős koffeines cucc, de próbáld ki máskor 1g-al.
2012. febr. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
vagy nem ettől lettél rosszul, vagy placebó hatás volt.
2012. febr. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nemhiszem. nem tudom ismeritek e a Flow elixírt. Az ilyen "gyógynövényes drog" boltban árulják, teljesen legális. Ez arra hajaz, hogy egy sokkot kap a szervezet a sok vitamintól ami benne van. és a sok gyógynövénytől. valami olyasmit éreztem .
2012. febr. 23. 09:15
 6/8 anonim ***** válasza:

de mivel fehérjékből valami vagy mérgező /lásd kígyó mérgek, mérgező kalapos gombák../ vagy nem, és a karnitin az utóbbi, plusz több ezer idióta eszik karnitint azért, mert azt hiszik attól fognak fogyni, így nagyjából belátható, hogy veszélytelen.

hogy neked valamilyen egyéni érzékenységed lehet-e rá, az jó kérdés. ahhoz kevés vagyok, hogy ezt megmondjam.

2012. febr. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

tehát akkor engem is az idióta kategóriába sorolsz? :D igazán lekötelezel:d XD

Véleményem szerint ha valaki edz rendesen, és normálisan kajál mellé, annak csak jótékonyan hathat az L-karnitin.

Pont ezért zavar, hogy én valamiért így reagálok rá. Talán megpróbálkozom egy kisebb adaggal.

2012. febr. 23. 09:30
 8/8 anonim ***** válasza:
nem, te alapból edzel, te magad írtad.
2012. febr. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!