Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Rendőr vagy kommandós szeretné...

Rendőr vagy kommandós szeretnék lenni, de most nem vagyok valami fitt. Tanácsot szeretnék kérni!?

Figyelt kérdés

Rendőr vagy kommandós szeretnék lenni, de most nem vagyok valami fitt... Elszeretnék kezdeni edzeni, de sima edzés tervel 3-4 év legalább mire 1 bizonyos szintre jutnék.

Fehérjét kellene szednem, hogy elérjem azt a szintet, amit szeretnék. Segítséget szeretnék kérni, és tanácsokat, hogy milyen fehérjét szedjek. Előre is köszönöm.



2012. febr. 24. 10:37
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Gondoltam amúgy:) Én csak segíteni akartam, nem azt írtam, hogy szedjél fel 20 kg izmot, mert akkor más cuccokat javasoltam volna. Teljesen természetes kajákat soroltam fel, amivel pár kg izom jöhet és ez azért meg is fog erősíteni egy jó edzéssel.
2012. febr. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

ha tényleg ilyesmi terveid vannak,akkor inkább a kettlebellnek és a küzdősportoknak nézz utána.

pl jujitcu,kézitusa és persze mellé tömegnövelő étrend.

2012. febr. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Én a neten tanultam pár önvédelmi fogást. Eddig jól bevált :)
2012. febr. 24. 20:14
 14/21 anonim ***** válasza:

jól van.

majd a válogatás végén bevetheted,mikor maradtok ketten és a kiképző közli,hogy nekik csak egy ember kell,döntsétek el melyikőtök lesz az.

2012. febr. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Ezt nem azért írtam, hogy ennyivel megelégednék ...

Sokkal többet akarok megtanulni!

2012. febr. 24. 20:23
 16/21 A kérdező kommentje:
19:35 -> Köszi a sportokat. Ez a kettlebell felkeltette az érdeklődésemet. :D
2012. febr. 24. 20:31
 17/21 A kérdező kommentje:
Hány Kg-os gömbsúlyt előnyös venni?
2012. febr. 24. 20:34
 18/21 anonim ***** válasza:

nem kell venned.

az edzésen van mindenféle súlyú.

2012. febr. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
48 kilósat
2012. febr. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

instruktorhoz menj először, én 2 hét után vettem egy 16 kilósat, de attól még járok edzésre csak itthon is swingelek egy kicsit ha megjön hozzá a kedvem:)


egyébként ráérsz venni sztem, me a 16 kilós nekem pl sok néhány gyakorlathoz, miközben megy a 20 kilóssal is a swing. kicsit szokj hozzá az efféle terheléshez, aztán már tudni fogod melyik az ideális neked

2012. febr. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!