Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 14 éves tanuló vagyok, edzek...

14 éves tanuló vagyok, edzek [Gyúrok'] és nyár elején elszeretnék kezdeni tömeget építeni, de nagyjából természetes úton. Miket javasoltok? és leírnátok részletesebben is?             

Figyelt kérdés
Kb.1 éve edzek,tömeget növelek /nem zsírral/ és valamivel rá akarok segíteni,ami sokat dob rajtam de nem leszek vizes nem leszek rákos meg stb.. [link] ilyesmire gondoltam pl.hmb re vagy creatinra.. ti miket javasoltok? termék neveket is kérnék ha lehet.És egy ilyen kiegészítővel való testépítési folyamatot is írnátok?Meg,hogy mi mellé mitkell szedni,milyen vitamint stb..
2012. febr. 24. 20:31
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Szevasz! Én 16éves vagyok, és most fogom elkezdeni komolyan az edzést. Én azt javaslom neked, hogy te is várj 16 éves korodig. 13-14 éves korban az ember szervezete még elég gyenge az ilyen cuccok befogadására. Elég lenne neked 1 teljes étrend változtatás. Sok sikert!
2012. febr. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

persze, kezdj hmbvel:) , na ezt most verd ki a fejedből, hülyeség


vegyél valami tömegnövelőt(elite masst tudom ajánlani)

és egy vitamint (mega daily one , vitabolic)

kezdésnek elég lesz, elite massból reggel 50g majd edzés után 100g(persze a súlyodat sem ártana megosztanod velünk)

a vitaminokat pedig a napfolyamán étkezések után

2012. febr. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
78 kg vagyok,178cm magas 1 kézzel 20 kg val bicepszezek,két kézzel 35-40 el elég merev is vagyok nyújtani nem szeretek tömörek az izmaim stb..na akkor mit szedjek kezdésnek? egyébként elég erős szervezetem van,semmire sem vagyok allergiás hamar kigyógyulok mindenből stb..részletesen írjatok mindent please
2012. febr. 24. 21:09
 4/23 anonim ***** válasza:
látom mindent elolvastál a body.bilder.hu-n valami mégis kimaradt az ALAPISMERETEK
2012. febr. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
a másik meg az, ki kérdezte hogy mennyivel bicepszezel??????????
2012. febr. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Mind1..-.- senki de gondoltam jelzem,h. nem vagyok a leggyengébb..
2012. febr. 24. 21:21
 7/23 anonim ***** válasza:

Látom, hogy te is egy ilyen önfejű gyerek vagy.

Bocs, de nem azt mondtam, hogy te vagy gyenge, hanem a szervezeted...annak semmi köze hozzá, hogy hamar kigyógyulsz a betegségekből. Mert ha elkezdesz szedni valamit, az ott marad jó sokáig...Nézz utána, hogy mi lesz azokból akik ilyen fiatal korban elkezdenek szedni valamit...a májukat tönkre teszi...a vesét, majdnem mindent. Az ilyen cuccok a felnőtteknek van, nem a tiniknek.

2012. febr. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Alapismeretek!!!!



Ne várd el senkitől, hogy elmondja azt még egyszer, amit már egyszer leírtak, hogy minden balfék elolvashassa.


Egyébként pedig erősen kétlem, hogy normális ismétlés-, és mozgástartományban szabályosan bicepszeznél a testsúlyod több mint felével.

2012. febr. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Szabályos pedig,csak a könyökömnél hajlítok nincs támasz és teljesen lentről 9 ismétlés..az utolsó nehezen megy..
2012. febr. 24. 23:47
 10/23 anonim ***** válasza:
Azért megnézném, hogyan szoktál edzeni :D
2012. febr. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!