Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Természetes úton, hogyan...

Goffy kérdése:

Természetes úton, hogyan lehetnék a lehető leghamarabb láthatóan izmos?

Figyelt kérdés

Hello. Azzal a kérdéssel fordulok hozzátok,hogy szeretnék izmos lenni a lehető leghamarabb,de mit tudnék csinálni a cél elérése érdekében szerek nélkül? Nem kívánok sem fehérjét sem más anyagot szedni akár milyen egészséges! :)

Természetes úton szeretnék megizmosodni. Felesleg van rajtam bőven (95kg vagyok [17 éves]) szóval híznom nem kell. Nyárra szeretnék már eléggé látványos eredményt elérni! Megoldható? Hogyan? Előre is köszönöm! :)



2012. febr. 2. 23:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

GreenTea


Eddz és kajálj jó.

2012. febr. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Amíg nálad a fehérje nem természetes nehéz lesz.

Szálkásító étrend heti 3 súlyzós edzés +aerob.

2012. febr. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
50%

Elmesélnéd, hogy mégis honnan veszed, hogy a fehérje nem természetes anyag? Jártál te bioszórára? Vagy az oktatás színvonala leredukálódott annyira, hogy felismert a kutyát meg a cicát? Pedig nem is olyan rég voltam középsulis...

Azért agyat előbb növessz a biztonság kedvéért.


De komolyan meséld már el, hogy mi a rossz a fehérjében. Már persze ha képes vagy rá...

2012. febr. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

A fehérjeporral nincs semmi gond. Arra való, hogy olcsóbban és egyszerűbben vidd be a megfelelő fehérjemennyiséget.

Viszont nem muszáj, ha megengedheted magadnak, hogy szilárd táplálékból vigyél be mindent, akkor megteheted. Ehhez naponta egy kiló csirkemellfilé illetve sovány marhahús kell. Ha van havi ötvenezer forintod csak húsra, akkor hajrá!

Mivel sok rajtad a felesleg, még ha izmot is akarsz, először érdemesebb szálkásítani. GYORS eredményt csakis szálkásító diétával és megfelelő edzéssel érhetsz el.

Fogd magad napi 2000 kcal-os diétára, úgy, hogy a bevitt kalóriák 60%-a fehérjéből, 20% szénhidrátból, 20%-a pedig zsírokból származzon. Heti három metaboikus súlyzózás és kettő intervallumos kardió. Aztán láss csodát!

2012. febr. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

'Elmesélnéd, hogy mégis honnan veszed, hogy a fehérje nem természetes anyag? Jártál te bioszórára? Vagy az oktatás színvonala leredukálódott annyira, hogy felismert a kutyát meg a cicát? Pedig nem is olyan rég voltam középsulis...

Azért agyat előbb növessz a biztonság kedvéért.


De komolyan meséld már el, hogy mi a rossz a fehérjében. Már persze ha képes vagy rá...'


egyáltalán nem mondtam,hogy nem egészséges a fehérjepor.. -.- te nem tudod felfogni azt amit írtam,te... ;)

Én csupán csak annyit mondtam,hogy nem szeretnék keverős löttyöket inni... nem tudom kettőnk közül ki a hülye.. Egyébként meg egészségügyi tanuló vagyok szóval.. ;))


Anyagilag nem tudom megtenni,hogy napi 1kg csirkemell,szóval akkor fehérjeporhoz kell 'folyamodnom' ! :) köszi a válaszokat.. :)

2012. febr. 3. 15:04
 6/13 anonim ***** válasza:
Valóban, ahogy kevesen engedhetnek meg maguknak ilyesmit. Marad a fehérjepor. Hajrá!
2012. febr. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
NAPOZIN!
2012. febr. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Na és miért nem szeretnél? Azt már találjam ki én? Az írásod egyértelműen azt jelenti, hogy a fehérjeport nem tartod természetesnek, hiszen szembeállítod a kettőt. Természetes úton akarok <-> szerek nélkül, nem kívánok fehérjét szedni. Ezt írtad. Ha nem ezt akartad átadni, azért meg hadd ne én legyek a hülye, én abból értek, amit írsz.
2012. febr. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

:)


Természetes úton alatt azt értettem,hogy bogyók,porok nélkül. A fehérjét meg azért emeltem ki külön,mert sokan ajánlották már.. Azét nem szeretnék fehérjét szedni,mert kérdezgettem embereket akik azt mondták,hogy a fehérje csak felfúj amire nekem már nincsen szükségem.. :)

2012. febr. 4. 11:56
 10/13 anonim ***** válasza:

Nagyon kevés a tudásod ahhoz, hogy bármi eredményt elérj, ezt világosan mutatja az előbbi megszólalásod, miszerint a fehérje felfúj. Ostobaság.

[link]

[link]

Ez az alap. Ez urán még nézz utána minél több dolognak, de addig ne is próbáld jól csinálni!

2012. febr. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!