Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 14 éves tanuló vagyok, edzek...

14 éves tanuló vagyok, edzek [Gyúrok'] és nyár elején elszeretnék kezdeni tömeget építeni, de nagyjából természetes úton. Miket javasoltok? és leírnátok részletesebben is?             

Figyelt kérdés
Kb.1 éve edzek,tömeget növelek /nem zsírral/ és valamivel rá akarok segíteni,ami sokat dob rajtam de nem leszek vizes nem leszek rákos meg stb.. [link] ilyesmire gondoltam pl.hmb re vagy creatinra.. ti miket javasoltok? termék neveket is kérnék ha lehet.És egy ilyen kiegészítővel való testépítési folyamatot is írnátok?Meg,hogy mi mellé mitkell szedni,milyen vitamint stb..
2012. febr. 24. 20:31
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
ki fejtenéd bővebben hogy milyen szarokat akar szedni? az étrend kiegészítőkre gondolsz? Ha igen, kérlek menj át a szerelem,szex rovatba válaszolgatni
2012. febr. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Mivan..? Le irtam h. hmb-t és kreatint..-.-
2012. márc. 1. 17:42
 23/23 A Császár válasza:
Pofakarate LV 100
2014. szept. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!