Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 100% Whey Protein Pro-t...

100% Whey Protein Pro-t szereztem be, tudnátok mellé adni egy jó étrendet?

Figyelt kérdés
Ha lehetséges ne legyen minden egyes étkezésnél hús,mert azért nem tudok minden nap húst enni,de azért igyekszem.

2012. febr. 25. 20:55
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Fordítva szokott történni a dolog. Előbb kialakítod az étrended, majd csak UTÁNA veszel táplálék-kiegészítőt. Ezt a pénzt nyugodtan ráfordíthattad volna arra, hogy minden nap tudj húst enni.
2012. febr. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Előbb gondolkodik, aztán cselekszik. Igen, előbb az étrend, aztán a kiegészítője. A hús meg sajna fontos, pláne hogy vehettél volna ennél olcsóbbat is egységárra, így a megspórolt pénzből vehettél volna húst.
2012. febr. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 Vadmeggy ***** válasza:

Egy whey protein árából messze nem tudod magadnak biztosítani minden napra a kajapénzt.

Én nem tudom megoldani a pontos étkezést, mert anyámnak hiába mondom, hogy minden nap csirke rizst kéne ennem, azt mondja hogy az egészségtelen. Magamnak pedig nem tudom kifizetni egy hónapra az egészet.

Én a helyedben vennék egy kevert fehérjét pl power pro. Reggel és este ezt innám, napközben pedig próbálj meg minél több és jobb minőségű kaját enni.

2012. febr. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Oké helyesbítek,még nem vettem meg,csak kinéztem magamnak.A sok hús már kicsit idegesít,mert mind ugyan olyan íze van,és ha minden nap azt eszek,akkor már egy idő múlva megunom.Egyedül a csírkemellet nem tudom megunni, valószínüleg azért,mert ritkábban eszem,és drágább is.
2012. febr. 25. 21:21
 5/27 A kérdező kommentje:
A power pro mitől külömbözik a másiktól?
2012. febr. 25. 21:22
 6/27 big dog ***** válasza:
1000féle képpen el lehet készíteni a combot, halat,marhát is. Én soha nem tudnám megunni.
2012. febr. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 Vadmeggy ***** válasza:

Az kevert fehérje. Szója és tejsavófehérje van benne.

Feleannyiba kerül, mint a whey protein és hosszabb a felszívódása így reggeli és esti fehérjének tökéletes.

2012. febr. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Oké és edzés utáni fehérjének?
2012. febr. 25. 21:28
 9/27 Vadmeggy ***** válasza:
100% whey protein menjen edzés után, ha van rá pénz.
2012. febr. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Akkor most szerezzem be mind2őt?
2012. febr. 25. 22:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!