Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 100% Whey Protein Pro-t...

100% Whey Protein Pro-t szereztem be, tudnátok mellé adni egy jó étrendet?

Figyelt kérdés
Ha lehetséges ne legyen minden egyes étkezésnél hús,mert azért nem tudok minden nap húst enni,de azért igyekszem.

2012. febr. 25. 20:55
1 2 3
 21/27 big dog ***** válasza:
ha neked a myprotein egyenlő a vaterás ipari savóporral akkor gratulálok. nézz utána a cégnek mielőtt nyilatkozol,esetleg méresd be és perelj le róluk pár milliót,de kiröhögnének azt hiszem.
2012. febr. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Oké gyerekek, akkor most milyen roh*dt proteint vegyek,mert már nem tudom melyik közül válasszak.Utolsó mit ajánlassz?
2012. febr. 26. 19:58
 23/27 anonim ***** válasza:

A Myproteint boltban, számlával lehet kapni, míg a vaterásoknál nemhogy számla, még gyártó sincs. A kettő közt azért van különbség.


Kérdező: szerintem olyan rettentő nagy különbséget úgysem fogsz érezni, szóval szerintem nyugodtan vehetsz kevertet is, myproteint is, vagy egy másfajta tejsavót is. max ha elfogy az egyik, veszel másikat :D

2012. febr. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 Vadmeggy ***** válasza:
Mennyi pénzt szeretnél tápkiegre költeni?
2012. febr. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 big dog ***** válasza:

Asszem kicsit túlpörgöd a témát kérdező. :)

Tökmindegy,tejsavó koncentrátumot vagy kevertet amiben nem szója van pl myofusion,vagy vehetsz szójásat is de sztem egyáltalán nem éri meg. Amire pénzed van. Ne scitec proteint és ne a shop.builderen nézelődj mert egyik sem pénztárcakímélő.

2012. febr. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Hát olyan 35 euró még belefér.
2012. febr. 26. 20:40
 27/27 anonim ***** válasza:
igazatok van vegyen 13000ft-ért egy 2,2es 100%wheyt, míg a vpxből( ami sokkal jobb fehérje ennél a sz*rnál) egy szintén 2,2-es 3-4ezerel is olcsóbb
2012. febr. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!