Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valyon mennyi %-kal gyengít...

Prado09 kérdése:

Valyon mennyi %-kal gyengít le a cigi engem, ha gyúrok?

Figyelt kérdés
pl. fekve padon régebben 90 kilót is bírtam, aztán jött a meló és nem tudtam gyúrni jó fél évet! Aztán most 2 hónapja megint elkezdtem, és most max 80 kilót 2× bírok fekve!
2012. márc. 9. 23:22
 1/7 anonim ***** válasza:
10*gyök(év)
2012. márc. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Magyarul?
2012. márc. 9. 23:59
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Magyarul hülye kérdés, mert nem lehet pontosan megmondani, mennyit vesz ki belőled a cigi. Ha fontos az edzés, és az egészséged, akkor leteszed, ha meg sok pénzért szeretnéd magadat szétb.szni, akkor cigizel tovább.
2012. márc. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
akkor sokat tesz hogy cigizek? hogy gyengébb vagyok?
2012. márc. 10. 01:37
 5/7 anonim ***** válasza:
48%

mark86


A RÁK gyengíti az életedet!!! Innentől kit érdekel az edzés te hülye?

2012. márc. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Ci.ara ***** válasza:
nem tudom h vagy vele de nekem a cigi pl az étvágyamat csökkenti ha nem cigiznék lehet jobb lenne a teljesítményem DE így sem panaszkodom :)
2012. márc. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek olyan embert, aki erős dohányos és k*rva erős. Mivel te feltetted ezt a kérdést, van egy tippem, hogy nem vagy k*rva erős. Szal rakd le a cigit, ha beleszólhatok. Am meg lelkileg is roncsol nem csak testileg...
2012. márc. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!