Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kreatin választás melyiket?

Kreatin választás melyiket?

Figyelt kérdés
Kreatint szeretnék vásárolni.Melyik a legjobb minőségü.Tudom,hogy mindegyikben kreatin monohidrát van.De annyi a gyártó és biztos van valami különbség közöttük.Én mondjuk kinéztem a Gaspari Qualitine kreatint.Meg egy eléggé olcsó kreatint az Amix-tól.De még nem tudom melyik legyen.
2012. márc. 11. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:

1. kreatin kuránál a lehető legolcsóbb leggagyibbat kell venni.


Azzal csinálni néhány kúrát. Egy idő után hozzá fog szokni a szervezeted, és nem lesz olyan hatás mint az elején.


Ekkor következhet egy eggyel komolyabb, drágább, fejlettebb kreatin. Ezzel jöhet megint néhány kúra.

Majd megint fejlettebb, jobb és így tovább.


Ha már az elején egy modern kreatint használsz, akkor utána a gagyinak már nem lesz "hatása".

2012. márc. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És a piacon melyek számítanak jó minőségű kreatinnak? pár márka,hogy tudjam.
2012. márc. 11. 20:42
 3/6 dirtboy ***** válasza:
én a biotech-es 100%creatin monót szoktam venni,nem a piacon a legolcsóbb de leszarom,végül is csak ritkán veszem
2012. márc. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem mindegyik kreatin monohidrát. Orotát, citrát, foszfát, di-és trikreatin malát, etil észter és még sorolhatnám.

De első kúrának mindenképpen egy monohidrátot ajánlanék.

Igazából annyira nem lényeges, hogy melyik gyártót választod, nagyából mindegyik ugyanazt adja, ha mikronizáltat veszel az jobban tud hasznosulni.

2012. márc. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Egyébként melyikből érdemesebb kúrát csinálni a sima monohidrátból vagy pl a Crea Bomból ami többfajta kreatint tartalmaz?
2012. márc. 12. 13:18
 6/6 anonim ***** válasza:
sima monohidrát.. a már említett okok miatt..
2012. márc. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!