Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit sportoljak ha nem akarok...

Mit sportoljak ha nem akarok fogyni?

Figyelt kérdés

Huszonéves lusta lány vagyok,sokáig sovány voltam nagyon,most végre sikerült felszedni pár kilót(kövér most sem vagyok,most érzem jól magam).

Ment mindenhova,végre van mellem,fenekem.De hasamra is ment,azt kellene úgy ledolgozni hogy máshonnan ne menjen le.Fogyni nem akarok,csak feszesebb legyen a hasam (többi testrész szép feszes,elégedett vagyok).


Nem várok csodás,és hogy lemenjen hamar,napi max negyed-fél órát akarok/tudok rászánni,vagy heti 2x eljárni valahova (konditerem?).

szerintetek?


2012. márc. 11. 22:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

"De hasamra is ment,azt kellene úgy ledolgozni hogy máshonnan ne menjen le"


nem fog menni. ezt így lehetetlen kivitelezni.

2012. márc. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

pedig muszáj lesz...


felülés,hullahopp?

vagy valamilyen gép konditeremben?


fogyni nem kellene,sok év kisérletezés után sikerült hiznom 10 kilót.

2012. márc. 11. 22:28
 3/16 anonim ***** válasza:

Nincs helyi zsírégetés. Nem tudod azt megcsinálni, hogy a hasadból leadsz, a melled meg megtartod. Ha így lenne, akkor 3x annyi bombázó nő járkálna az utcákon.

Tehát ha a hasadból le akarsz faragni, az nem más, mint fogyás, tehát diétázni kell hozzá.

2012. márc. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
felülés hullahopp meg ezek nem fogják eltűntetni a zsírocskát a hasadról. max nagyon edzett lesz alatta a hasizmod de ennyi.
2012. márc. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

"Mit sportoljak ha nem akarok fogyni?"

Sör-virsli verseny. :)


De a lényeg: helyileg nem tudsz fogyni. Olyan, mintha egy lufinyuszinak csak a füleiből akarnád kiengedni a levegőt, a feje meg ugyanakkora maradjon.

2012. márc. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

képtelen a fizikának ellentmondóak az elképzeléseid.

nem akarok neked észt osztani,mert akit komolyan érdekel a változás,elsősorban az egészsége az utánanéz.

heti 2x fél-negyed óra edzés?

gratulálok...

2012. márc. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Zakathol ***** válasza:

Az utolsó biológiát akart mondani fizika helyett :)


A többiek már elmondták virágnyelven, hogy hülye vagy, többet nem tudok hozzáfűzni.

2012. márc. 12. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

heti 2x eljárni több időre (2-3 óra),VAGY napi negyed-fél óra


és nincs nagy pocakom,csak kicsit megnőtt

tehát ha izmositok rajta,akkor pont jó lenne.Ha behuzom picit,most is jól áll.


izmositani mivel tudom? (nem,nem kell kockahas)

2012. márc. 12. 09:02
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Nem fogod fel még mindig, hogy az egészet ott basztad el, hogy nem kellett volna ész nélkül magadra tolnod 10 kiló zsírt? Most annyit tehetsz, hogy tömegnövelés, edzés aztán majd szálkásító diéta.
2012. márc. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

te se fogod fel hogy orvosi segitséggel sikerült hiznom? A bordáim kilátszottak,nem épp az egészség jele.

És nem fogok tudni tovább hizni,nincs is lértelme,most érzem jól magam.

Csak olyan sport érdekelt volna ami a hasat mozgatja meg leginkább,.

Dehát itt a csökött agyaddal hajtogatod a diétát,mikor hülye lennék diétáznii,évek munkáját tenném tönkre.

2012. márc. 12. 12:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!