Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit sportoljak ha nem akarok...

Mit sportoljak ha nem akarok fogyni?

Figyelt kérdés

Huszonéves lusta lány vagyok,sokáig sovány voltam nagyon,most végre sikerült felszedni pár kilót(kövér most sem vagyok,most érzem jól magam).

Ment mindenhova,végre van mellem,fenekem.De hasamra is ment,azt kellene úgy ledolgozni hogy máshonnan ne menjen le.Fogyni nem akarok,csak feszesebb legyen a hasam (többi testrész szép feszes,elégedett vagyok).


Nem várok csodás,és hogy lemenjen hamar,napi max negyed-fél órát akarok/tudok rászánni,vagy heti 2x eljárni valahova (konditerem?).

szerintetek?


2012. márc. 11. 22:22
1 2
 11/16 Andizsuzsi ***** válasza:
Attól, hogy olyan tornát végzel, ami a hasadat mozgatja meg, fejlődnek a hasizmaid. DE a zsír, ami most rajta van, nem fog eltűnni tőle, tehát ugyan olyan marad (vagy esetleg még nagyobb), mint most.
2012. márc. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

ha lenne kis hasizmon,akkor elférne annyi zsir ami rajta van


feszesiteni szeretnék


igy mit csináljak?

2012. márc. 12. 14:01
 13/16 Andizsuzsi ***** válasza:
Még egyszer mondom: ha lenne kis hasizmod, azon lenne a zsír. Ha akkor elférne, most is elfér. Zsíros és feszes is nem tudsz egyszerre lenni. Persze ettől még ornázz bátran, csinálj hasizom gyakorlatokat, ártani nem fog. De csak a hasadról a zsírt eltüntetni csak plasztikai sebész tudja:)
2012. márc. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

akkor a kérdés mégegyszer


mik azok a sportok,vagy mozgásformák,amikkel kifejezetten a hasizmot erősiten


életemben nem mozogtam direktbe,légyszives úgy irja le valaki,hogy megértsem


vagy hol vannak leirva hogy mivel mit mozgatok meg (azon kivül h érzem kb hogy mim feszül,gondolom azzal az a rész dolgozik)

2012. márc. 12. 14:12
 15/16 Andizsuzsi ***** válasza:
2012. márc. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen az első értelmes választ
2012. márc. 12. 14:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!