Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Munka melletti edzés?!

Munka melletti edzés?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mivel fizikai munkát végzek és el szeretnék kezdeni edzeni, így nagyon megfontolandó a kérdés.

Napi 8 órát dolgozom, emellett még beleférne, hogy hazamenjek, lefürödjek és visszamenjek a terembe...

Viszont eléggé kimerült szoktam lenni nap végére, így nem tudom, hogy még érdemes-e?

A táplálkozást sem tudnám tökéletesen megoldani, mert reggel van munkaidő előtt a reggeli és délben ebéd.. utána már csak itthon tudnám folytatni az étkezést.

Szóval ez a része sem lenne valami jó.

A kérdésem az lenne, hogy ajánlanátok-e, hogy elkezdjem a testedzést (mivel tömegelni szeretnék) és ha igen, min kellene változtatnom, esetleg kellene-e valami plusz?

A válaszokat előre is köszönöm!



2012. márc. 15. 11:53
 1/2 dirtboy ***** válasza:

ha a kaját megpróbálod megoldani valahogy akkor nem lesz gond.

én nitrox ot használok edzés előtt az elég hogy bírjam de gondolkoztam koffeinen is még hozzá.

ha van pénzed vegyél koffeint is és szerintem nem lesz gondod a meló utáni edzéssel.

2012. márc. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az edző társam is minden nap dolgozik reggel 7-től este 5-ig és utána még megyünk terembe heti 4x de valóban megéri ilyenkor nitroxot szedni...
2012. márc. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!