Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha nagyjából 470 kalóriát...

Ha nagyjából 470 kalóriát égetek el egy edzés folyamán az jó?

Figyelt kérdés
Le akarok adni vagy 5-8 kiló súlyfelesleget magamról, és ez olyan 35 perc edzés alatt sikerült. (Súlyemelés és szobabringa.) Ennyivel menni fog? Nyilván az evéstől is függ, de teljesen normálisan étkezek, sose szoktam zabálni.
2012. márc. 16. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:
min 40 percet kellene edzenek,a zsirégetés 40 p utan indul be.ezért ajanlják az egy másfél órás edzest.
2012. márc. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én úgy is hallottam, hogy a zsírégetés 20 perc után indul be, de igazából nekem ez nagyon mítosznak tűnik.
2012. márc. 16. 20:58
 3/4 anonim ***** válasza:

butaság ez a 20 meg 40 perc múlva kezdesz el kalóriát égetni.

csak zsírt meg alapból nem lehet,legfeljebb ha leöntöd benzinnel és begyújtod.

akkor is kalóriát égetsz ha fekszel a kanapén.

dobog a szíved,pumpál a tüdőt az agyad parancsokat oszt működnek a belsőszervek.

ezek alapból sokat használnak.

testi aktivitás alatt persze többet éget.

35perc alatt 470kal elégetése meg egész jó,uh simán kitolhatnád 1 órára az edzésed.

kérdés,hogy hogyan számoltad ezt az adatot,mennyire vehető pontosnak.

ha meg fogyni akarsz,akkor a gugliba-kalóriadeficit fogalma.

2012. márc. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

[link]


Ezzel számoltam a kalóriákat. Nem tudom mennyire hiteles ez a mérő cucc. Kb. 10 perc súlyzózás nehéz súllyal, és 25 perc szobabringa kb. olyan 23 km/h átlagsebességgel.

2012. márc. 19. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!