Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudom kiszámolni a...

Hogyan tudom kiszámolni a kalória szükségletemet? Mivel a neten sokféle van de nem tudom melyik a megbízható.

Figyelt kérdés

endomorph típusú vagyok..elkezdtem a kajával foglalkozni már nagyon sok információval gyarapodtam azonban arra szeretnék még választ kapni hogy ezt úgy kell csinálni ha gyúrok, hogy kikell valamilyen oldalról számolni az alap kalóriaszükségletet azt pótolom fehérje,szénhidrát,zsír,vitamin stb-vel és naponta kell növelnem a kalória számot? vagy hogy tudok nagyobb lenne ugyanolyan kalória bevitellel vagy ez emelkedni fog? célom nagy darab akarok lenni nagy izomtömeggel..


valaki részletezné nekem nagyon megköszönném..


2012. márc. 17. 14:11
 1/2 anonim ***** válasza:
body.builder.hu oldalon nézelődj, jobb oldal, étrend, kalkulátorok menüben. Ott elég részletesen le vannak írva az információk erről. [link]
2012. márc. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm ment a pontozás felfelé!
2012. márc. 17. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!