Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kondigép vagy 1 kezes súlyzó?

Kondigép vagy 1 kezes súlyzó?

Figyelt kérdés
Van itthon egy kondigépem isten igazából csak a peck deck megy rajta meg van lábgép de azokat nem használom a felső lehúzóka meg valami gumis megoldással van megcsinálva ja és nem súlyos hanem pótgumis gép ! na szóval adjam el és vegyek inkább 2 egykezest?
2012. márc. 21. 23:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Az ilyen gépek nem sokat érnek, pláne ha gumis megoldású.

A szabad súlyokkal többre mész, egyértelmű, hogy el kellene adni és venni egy jó padot és hozzá szerelhető egykezes és kétkezes súlyzókat. Én erre szavazok.:)

2012. márc. 22. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kondigépen sokkal jobban fejlötsz mint ha egykezesekkel szenvedsz.
2012. márc. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nézd már meg milyen kondigépet írt a kérdező.

Életben nem leszel ilyentől izmos. Súlyzókkal viszont igen.

2012. márc. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
kettlebellt vegyél...
2012. márc. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
megoszlanak a vélemények :D hm nem tudom egy ideig csinálom így a dolgokat és ha nem látok semmi változást akkor váltok :D
2012. márc. 22. 18:59
 6/7 anonim ***** válasza:

De most komolyan, gondold végig: csak a mellgép részt tudod használni+ lábgép. Ezzel hogy lesz bicepsz, tricepsz, hát, váll edzés, de még a mellre is kevés a pillangó része.

Veszel padot és két 30 kg-os szerelhető súlyzót.

Hétfő: Mellre: fekvenyomás, fekvenyomás döntött padon, tárogatás. Bicepsz: állva egykezes, koncentrált.

Kedd: láb: guggolás, kitörés, merevlábas felhúzás,vádli

állva,

Csüt: váll: nyomás fejfölé, oldalemelés, oldalemelés döntött törzzsel. Tricepsz: fekve homlokra engedés, ülve tarkóhoz engedés, hátsó támaszos tolódzkodás.

Péntek hát: húzódzkodás, evezés, hiperextenzió.


Ha még veszel rudat és tárcsát is, még több variáció van.

2012. márc. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Egye fene elkezdek gyűjteni és veszek két 20kilósat :D a gépet meg nem adom el mert ahoz képest hogy 13 ezer forintért vettem elég masszív kis szerkezet és inkább átalakítom fekpadnak mert ezt is lehet állítani 45 fokba meg stb stb:D na meg remélem a súlyzókat 8 ezren alul be tudom szerezni:)
2012. márc. 22. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!