Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ti mivel motiváljátok magatoka...

Ti mivel motiváljátok magatokat, ha úgy érzitek, nem sok kell ahhoz, hogy feladjátok?

Figyelt kérdés

Hogyan fejleszthető a kítartás?

Mit tesztek ha egy kudarc miatt demotiváltak lesztek?

Mivel vegyem rá magamat, hogy újra vissza menjek edzeni? Mindig azt mondom, hogy majd holnap... de a holnap már hetek óta nem jön el. Pedig már nagyon hiányzik az edzés! De úgy érzem, hogy nem lennék képes még annyira se amire pár hónappal ezelöt képes voltam.

Hiába próbálom magamat lefoglalni mással, semmi sem tölti be az ürt:(

Mit tegyek?


17/L


2012. márc. 22. 01:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Én mondjuk sosem komoly edzéseket végeztem, de egy időben hetente 3-4 alkalommal jártam futni 4-5 kilométereket. Ha pl egyik nap nem esett jól, vagy túl megerőltetőnek éreztem, akkor vagy kihagytam a következő alkalmat vagy egy könnyített, kisebb távot kocogtam le és mindjárt megvolt a sikerélmény, hogy ha kisebbet is, de tettem valamit az egészségemért.

És a rossz hír: egy ideje kizökkentem belőle és azóta nem járok. Most próbálom újra rávenni magam.

2012. márc. 22. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 thewhiteman ***** válasza:
videók, zene, megpróbálom magam vizualizálni:D
2012. márc. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Én lassan 4 hónapja járo kedzeni, de nem azt za eredményt értem el, mint amire számítottam. nem lettem nagy izmos kerekseggű. bár a fekekem kerekedett, a combom izmosodott, és a hasam is folyamatosan laposodik, de msotanában én is kicsit demotiválódtam. És mindíg megnézem magama tükörben és látom hogy még nem elég, még jobban kelle lennem. Viszont ha ránézek egy lányra aki sokkal löttyettebb mint én , és látom hogy őt mégis szereti valaki .kcisit elgondolkozom:D hogy most akkor mivan? ilyenkor elmegy a kedvem az edzéstől. DE muszáj megnézni valami motiváló klippet a youtubon, vagy valami jó zenét meghallagatni, mert az segít. és persze az örök elégedetlenség is, ami ujra és ujra rámtör ha belegondolok, hogy nem akarok csoffadt lenni 30 évesen. Ennyi kb remélemn segítettem 26 L
2012. márc. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 M. Kinga válasza:

Szia. Ha semmi nem tölti ki az űrt az azt jelenti, hogy ezt szereted csinálni, ami jó, mert te egy olyan ember vagy aki tudja mit szeretne, nagyon sokan nem tudják, csak úgy vannak a földön. A lényeg az, hogy ékelődjön be az életebe, mint a fogmosás, gondolom anélkül sem érzed jól magad?:-)

Amúgy meg ne érezd kudarcnak, ha azonnal nem látsz eredményt, az eredmény hosszú hónapok kemény munkájával látszik meg és azt imádni fogod! Tudd irányítani saját magadat és tudj parancsolni lusta másodmagadnak!

Sok sikert és KITARTÁST!!

2012. márc. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat.
2012. márc. 23. 01:37
 6/8 A kérdező kommentje:

Utolsó:


Valóban tudom, hogy mit szeretnék csinálni. De sajnos, lehet, hogy ez nekem nem fog össze jönni és annyira igazságtalannak érzem:(

A minden napjaimba, már beékelődött...

De úgy érzem, hogy hiába az erőfeszítés, nem értem el semmit!:(

2012. márc. 23. 01:45
 7/8 A kérdező kommentje:

tegnap 09:27


Nálam kicsit más a helyzet, mert én csapat sportot üzök, csak reménykedni tuduk benne, hogy nem rak ki az edző ezért, hogy most nem járok edzésre.

De szerintem sejti, hogy mi a helyzet:S

2012. márc. 23. 01:49
 8/8 anonim ***** válasza:
Segít, ha van valaki aki bíztat.
2012. ápr. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!