Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Rendőr akarok lenni, tudom...

Rendőr akarok lenni, tudom majd teljesíteni a feladatokat?

Figyelt kérdés

[link]


Jövőre fogok felvételizni, addig van időm edzeni. A futással nincs gond, imádok futni és a felülést is meg tudom csinálni. A távolugrástól és a hajlított karú függéstől félek vagy a fekvenyomástól, mert ugye választani kell. Bár az ingafutásban sem vagyok biztos. Nem tudom mit kellene edzenem,hogy ezek menjenek? Van még több,mint egy évem rá, addig csak tudok annyit edzeni,hogy ezek menjenek, nem? Aki ért hozzá, adna tanácsot? Köszönöm


19L


2012. márc. 23. 13:23
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Persze. Ha az ember csak egy kicsit hülye, akkor mehet rendőrnek, ha nagyon hülye akkor politikusnak.

Ha van egy kis eszed is, akkor te lehetsz a főnök-.

2012. márc. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ezeket a szinteket lehet, hogy most is hoznád közepes szinten, nemhogy egy év edzéssel. Lemész heti 2-3szor súlyzós edzésre egy héten + két futás így tuti elég lesz.

Az viszont nem semmi, hogy a fekvenyomás kar-váll felmérésre van írva. :)

2012. márc. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

80 pontot kell elérni, de nem arra törekszem,hogy épp súrolja:)

Keményen fogok edzeni az biztos. köszi a választ.

2012. márc. 23. 13:59
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez nem is vészes heti 6 edzés (saját)mellet simán menne, de szerintem elég a heti 3 is.

14/l

2012. márc. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Ci.ara ***** válasza:

Szia :)

Én idén jelentkezek rendőrnek igaz OKJ-s képzésre:)

Én a rendőrség miatt kezdtem el konditerembe járni :) Ajánlom neked is és próbálj minőségi kajákat enni sok fehérjét vigyél be nap mint nap. Nagyban befolyásolja az erődet a kajálás!

Távolugrást én a te helyedbe úgy gyakorolnám most csodaszép idő van kimész ugráló kötelezz meg vhonnan szerezz egy zsámoly szerűséget és ugrálj fel le oldalra előre hátra kombinációval vagy pl békaugrálást csinálj!

FEvenyomást konditerembe tudsz gyakorolni meg kell nézni h melyik megy jobban függeszkedés vagy a fekvenyomás függeszkedést akár otthon is kipróbálhatod vagy játszótéren.

Ingafutás az sajna egy fo.s dolog :/ mert megcsúszhatsz vnem jön ki a lépés

2012. márc. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
azt esetleg nem tudod hogy a helyből távolugrásnál mennyit kell pontosan ugrani?
2012. márc. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Ci.ara ***** válasza:

nőknek a limit 172 pasiknak 198

nőknek max. 220 míg pasiknak 250

2012. márc. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Minden ide írt válasz baromság!


1,attól mert 35kg súllyal bicepszezel még nem fogsz tudni 30mp alatt 35db fekvőtámaszt megcsinálni.

Attól mert szarrá ugráló-kötelezed az agyadat nem fogsz tudni 250cm ugrani helyből!


2,teljesen szükségszerűt-len kondibérletet váltanod,vagy nagy mennyiségű fehérjét bevinni a kívánt cél megvalósítása érdekében!


Csak te magad kellesz hozzáááá!!


Az általad választott számok folyamatos gyakorlásával lehet elérni a lehető legmagasabb teljesítményt.

Piramis szerűen kezd el! (a fekvőt és a felülést)

Minden másnap növeld a széria szám darabszámait aztán utána a széria számokat! És hidd el menni fog.


A helyből táv titka a technika.

Felsőtestbe az erőt!!!!!!

A láb csak a leérkezésnél számít!

Minél nagyobb erőt invesztálsz az elrugaszkodásnál a felsőtestedbe annál nagyobbat tudsz ugrani.

Hidd el.

2012. máj. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!