Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Csajok, nektek hogy fér be...

Csajok, nektek hogy fér be minden a napotokba?

Figyelt kérdés

El szeretnék kezdeni futni és magammal is törődni, mert nagyon elhagytam magam az utóbbi években. Kéne valami kezdőlökés és tanács, hogy hogy és mennyit foglalkozzak magammal naponta.

Naponta eljártok edzésre vagy futni? Hogy jut mindenre időtök? Az a baj hogy nagyon lusta vagyok, de ezen változtatni szeretnék mindenképp :S


2012. márc. 25. 11:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen a munkád, háztartásod, gyerekek vannak e?
2012. márc. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Sosem járok naponta illetve soha nem tervezem el előre. Nekem eleve nagyon kiszámíthatatlan az időm és most ha azt mondom vasárnap, hogy szerdán megyek, és aznap kiderül, hogy mégsem tudok, akkor jól nézünk ki. Hiszen akkor már jó pár napja nem voltam. Nálam mindig spontán a dolog. Ráérek most? Van kedvem hozzá? Heti 3-4 alkalommal járok félórára. Nekem ez éppen elég, a többit már unnám. Illetve 2 tanulás között kell ennyi "pihenő" különben becsavarodnék :D ja és a kutyámmal járok. Nem konkrétan futás, hol futunk, hol gyorsan gyalogolunk, hol dombot mászunk (jó kis fenékformázó :P)
2012. márc. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Most keresek munkát. A háztartást én viszem hétköznap négy ember után... De nem akarom elhagyni magam többé ennyire.
2012. márc. 25. 11:44
 4/7 anonim válasza:

Kondiba/edzésre nem járok, mert drága. Futni nem tudok, mert a mentő visz el. :DD Viszont szereztem egy 2 hónapos edzésprogramot, aminek a neve Insanity workout. Elég brutális, cardio alapú edzés, de nagyon jól megmozgat és fejleszti az erőnlétet és valamiért jól bírom, ellentétben a futással. Napi 40 perc-1 órás edzés van, azt végigcsinálom mindig, általában késő délután vagy kora este, amikor hazaérek az órákról. Ennyi szerintem igazán nem sok magunkért 1 napra. :) Nekem ráadásul muszáj a mozgás, mert szénhidrát anyagcsere betegségem van, így könnyen hízok. :(

Fontos, hogy olyat csinálj, amit szeretsz, ne kényszerrel tedd. Én jobban szeretem az erősebb edzéseket, mert kihívás és szellemileg hihetetlenül felélénkít, a kedvem is jobb lesz. :)) Kondi akkor jó, ha figyel rád valaki, követi az edzésedet, tanácsot ad mindenben (étkezés is), mert egyedül inkább csak "elvan" ott is az ember. :D


20L

2012. márc. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Nekem ez a napi rutin:

7-kor kelek, megyek suliba. 3:20-kor vegzek, 4-re otthon vagyok.

4-6ig kaja, rendrakas, egy kis hazimunka.

6-7ig tanulas.

7:30-9:00ig kondiban vagyok, aztan amikor hazaerek, mar csak furdes, olvasas, pihenes van.

Nekem napi 1/masfel ora optimalis. Nem is amortizal le annyira, de azert faraszto is.

Pedig vilageletemben nagyon lusta voltam, de engem az motival, hogy kezdem latni az eredmenyt!

Sok sikert Neked!

2012. márc. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az én napjaim elég sűrűek, igaz ezdések teszik ki :) Én úgy vagyok vele, hogy ha valamit szeretnél, akkor arra időt szakítasz. Edzeni imádok, ezért minden nap valamit edzem, vagy kézilabda, vagy foci, vagy futás, úszás, ez megy egész héten. Ezek jók arra, hogy jó formám legyen testileg, jó legyen a kondi, nyugodtnak, magabiztosnak érzem magam tőle, de ilyen hogy körmök... azok nálam is elmaradnak. :( Suli mellett, ennyi programmal már körmökre nem marad idő, meg kedv sem :D

mellesleg, ha elkezded, akkor rendszerezd. Ha változást akarsz elérni pl a futással, akkor legyenek napok, amikor ha törik, ha szakad elmegyek. Ha véletlenül még sem úgy alakul, a köv nap pótold

19/L

2012. márc. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

A lakosság több mint fele lusta disznó. Nincs kitartásuk, igényük a sprotra. Neked sem.


Szeritnem ne csinálj semmit vagy maximum sétálj. Csak az a baj, hogy ezen lusta embereknek a séta max 300 métert jelent.

2012. márc. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!