Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fekve-nyomás? Kérdésed túl...

Fekve-nyomás? Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Sziasztok :)

Lenne egy olyan kérdésem h 58kilós lány vagyok és most jelen pill-be 35kilót nyomok ki fekve 3x6-ot (fél éve edzek kezdetben heti 2x most egy két hónapja már heti 3x)

Egyik fiú barátom azt mondta h tök gyenge" vagyok meg h mi az h csak 35 kilót nyomok ki (azt mondta h szerinte egy lánynak 40-50 kilót kéne nyomni, mert az az ideális)az tényleg ilyen kevés lenne :/ ?

Am meg nyilván nem a fekve-nyomás izgat a kondiba hanem a comb meg a vádli gépek :D

Szóval tényleg ennyire kevés lenne?


2012. márc. 27. 20:19
 1/10 dirtboy ***** válasza:
100%

nem,nem kevés főleg nem kevés 6hónap után egy 58kilós lánytól


és a nagy arcú srác hány kiló és mennyit nyom?

2012. márc. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
mégegy lány aki kondiba jár. jaj de jó :) csak így tovább. amúgy a fiú barátod hülye.
2012. márc. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
kezdő srácok is a rúddal kezdenek (20kg), szóval innentől nem érdemes vele foglalkozni.....
2012. márc. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Zakathol ***** válasza:

Ritka sekélyes és ostoba emberre vall, aki a konditeremben a használt súlyok mennyiségére hegyezi a szerszámot... (persze az erőemelés ez alól nyilván kivétel)

Pláne, ha egy lányról van szó. Gyűlölöm az ilyet.

A testépítés a testről szól, nem a súlyokról.


Ja és hajrá!

2012. márc. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
fogalmam sincs h hány kilóval őszintén szólva nem is érdekel :) de nem szeretem amikor bas,ztatnak, főleg h tökre szeretek kondiba járni ő meg itt próbálja elvenni a kedvem tőle engem csak ez zavar még jó h nem járok vele egy kondiba :D
2012. márc. 27. 20:40
 6/10 A kérdező kommentje:
Zakathol ->pontosan én is így gondolom :)
2012. márc. 27. 20:43
 7/10 anonim ***** válasza:
lehet h az a kis p*cs még 20 kiló val se nyom és így kompenzálja azt h jobb vagy nála :)
2012. márc. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 dirtboy ***** válasza:
legközelebb basz d fejbe egy vas tárcsával :D
2012. márc. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Anntaraxx-->áhh azért csak ki tud nyomni 20kilót v hát kitudja :D


Dirtboy-->ha lesz nálam akkor mindenképp fejbe csapom vele :D

2012. márc. 27. 20:53
 10/10 anonim ***** válasza:

[link]

tessék itt van hogy mennyit kell kinyomnod :)


am unokabátyámat elkísértem egyszer egy versenyre ott volt egy női fekvenyomó bajnokság egy 55g-os 175 cm körüli lány kitett 95kg-ot

szóval azért erősíts ha erőt akarsz nyomj 4x6-ot

2012. márc. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!