Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért nincs olyan sportág,...

Miért nincs olyan sportág, hogy stoppolás?

Figyelt kérdés
Lehetne stoppos versenyeket rendezni. (igaz, hogy ennek is megvan a maga veszélye, de melyik sportágnak nincs?!) Egy adott pontból eljutni egy másik pontba. Először csak Magyarországon kisebb távra, utána nagyobbra, és mindezek után jöhetne Európa. Ez inkább szerencsére alapuló sportág lenne... Szerintem jó móka... Ki támogatja és miért, ki ellenzi és miért ezt az ötletet? :D Várom a válaszokat!

2012. márc. 28. 00:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Kicsit túl egyszerű lenne csalni nem?
2012. márc. 28. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
lol, inkább játszál orosz rulettet...
2012. márc. 28. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát a csalásról annyit, aki nem tiszteli a sportok szabályait, annak a Q-Any.-át... De igazad van... csalni könnyű, de feltűnő is... Mondok egy példát. Budapest-Záhony a "régi" 4-es főút vonalán stoppolva az eddigi legjobb időm: 9 óra 12 perc (6 átszállással, átszállás között max 5 perc várakozás) Ugyanez a táv vonattal 4 óra 27 perc illetve 5 óra 49 perc... Úgyhogy aki 6 óra alatt teljesítené annak kétséges a sportszerűsége.

DE ERRE IS VAN MEGOLDÁS:

OLYAN TELEPÜLÉSRŐL ELJUTNI VALAHOVA, AHOL ALIG-ALIG VAN TÖMEGKÖZLEKEDÉS... ÍGY A CSALÁSNAK CSÖKKEN AZ ÉRTELME...

Orosz rulettről annyit, hogy inkább 8 napon át stoppolok, mint, hogy ilyen szerencsejátékban játszak, mint az orosz rulett...

2012. márc. 28. 08:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Én arra gondoltam, hogy a haver haverjait megkéri, hogy szétszóródva cirkáljanak arrafelé ahol lehetsz.
2012. márc. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát igen... ez egy másik téma... De ha hivatalos lenne ez a sport, lehetne ellenőrzőpontokat állítani, vagy mit tudom én, hogy ilyen problémák/csalások ne lehessenek. Valahogy ezt is ki lehet küszöbölni, csak meg kell találni a megoldást! :)
2012. márc. 29. 23:48
 6/6 anonim válasza:

hello

benne lennék egy ilyen versenyben, ha még érdekel akkor írj


24/F

2012. júl. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!