Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen harcművészetet ajánlotok?

Milyen harcművészetet ajánlotok?

Figyelt kérdés

olyan, ha megtámadnak, akár fegyverrel akár pusztakézzel, tudjak normálisan védekezni.

ismerősöm tanult valami "vegyes harcművészetet" és elég jól tud verekedni.. szerintetek?

ja és nem rég vettem egy Krav-Maga könyvet, amiben leír pár technikát.. ha azt olvasom, az ér valamit?


2012. márc. 31. 19:15
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem kezdj 2 év ökölvívással.

az az alap,amire minden épül.

ha megvagy a két év edzéssel,után szakosodhatsz valami másra.

a könyvben látott dolgoknak meg akkor van értelme,ha van már rálátásod a dolgokra és valamilyen szinten értesz hozzá.

annyi a haszna annak a könyvnek,hogy a fejezetek elején v végén vannak rövid kis tanulságos történetek ha jól emlékszem.

más haszna nem sok.

a vádlizáshoz is vékony.

2012. márc. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Van egy jó porfogód másra nem jó. Az én szívemhez a jujutsu áll legközelebb, minden benne van amit egy harcos elvárhat tőle.

Itt vannak az alap dolgok amikkel nem árt tisztában lenni (és végre nem kell minden kérdésnél feleslegesen koptatnom a billentyűzetet): [link]

2012. márc. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A kempoban benne van minden amit keresel, allokuzdelem, foldharc, pusztakezes es fegyveres onvedelem, miegymas.
2012. ápr. 2. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!