Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá magam a mozgásra?

Hogy vegyem rá magam a mozgásra?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy mióta nem járok suliba (3éve) kicsit ellustultam, mert ugye hiányoznak a tesiórák. Mozognom kellene, de iszonyat nehezen tudom rávenni magamat, pedig kellene, mert nagyon el vagyok puhulva. Nem vagyok kövér 167cm és 57kg, csak azt szeretném, ha kicsit fittebb lennék. Ti hogy szoktátok elkezdeni a sportolást?
2012. jan. 12. 19:04
 1/3 anonim ***** válasza:

ezzel mindenki így van. a mindenkinek egy része lemegy edzeni, egy része pedig nem.

iratkozz be edzésre, ha kifizetted a pénzt nem lesz az hogy van kedved/nincs kedved, lemész mert az lesz a rendszer hogy X napokon edzés van.

2012. jan. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem marha sokan bukják be kondibérletet. Fejben kell eldönteni, egy bérlet önmagában még nem motivál semmire, kifogásokat meg mindig lehet találni az edzés kihagyására. Haverom is ilyen volt, 3 edzésre bírtam elrángatni összesen. Úgy is néz ki. Szóval én azt mondom, fejben el kell dönteni, mit akarunk, hogy akarunk kinézni, rakjunk ki képet, nézzünk videókat, írjunk listát a célról. Aztán finoman kezdjük el otthon az edést, és ha már megvan a kitartás és rendszeresség (nagyon fontos!), és már nem tudunk otthon fejlődni, akkor jöhet a terem.
2012. jan. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
á én harcművészetre gondoltam, ahol felügyelik és elvárják hogy menjen le. teremben már megint ott lesz, aztán vagy dolgozik vagy nem. edző keze alatt azonban muszáj lenne. ekkor is otthon maradhat..
2012. jan. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!