Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy tegyem fel a spiccbotra...

Hogy tegyem fel a spiccbotra az orsótartót (horgászat)?

Figyelt kérdés

Néhány napja eldöntöttem,hogy a spiccbotomra orsót szerelek,hogy messzéb tudjak dobni.Vettem hozzá gyürüket,amit már fel is tettem de az orsótartót fogalmam sincs,hogy tegyem fel a botra.Kérlek szépen egy leirást vagy képeket adjatok ahonnan megtudom,hogyan tegyem fel.

Elöre is köszönöm!



2012. ápr. 6. 18:06
 1/2 anonim válasza:

Szia


Spiccbotra nem teszünk orsót!!! és gyűrűt sem!

A spicc bont pont arra van kitalálva, hogy rövid távon horgássz velel 2,3,4,5,6,7,8,9 méteren !

Ha messze akarsz dobni akkor javaslom, hogy vegyél egy match botot és hozzá egy orsót! Ez van a messzebb távra való horgászásra!

Ha mindenképpen a spicc botra akarod tenni az orsót akkor nekem ami elsőre eszembe jut az a szikszalag de én még SOHA nem hallottam olyanról, hogy spiccre orsót rakott volna valaki pedig már elég régóta horgászom!!

2012. ápr. 8. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

ÜDV!Hát igen,köszönöm a választ! Van egy pár botom:fenekező,match,feeder,spicc,de nekem azért kellet,mert egy barátom érdeklödni kezdett a horgászat iránt.Én olyan helyre akartam elvinni ahol biztos egy pár keszeget fogunk,hogy legyen meg az az öröm ami majd motiválni fogja a horgászatra,hisz az első horgászat sok befolyásra van a kezdő horgászban.Na folytassam: Az a bizonyos helyen pedig csak 20-30 m lehet horgászni (ott szoktam a halakat fogni),de sajnáltam neki a kezébe adni jóbb minőségi botok,igy hát erre kényszerültem.

UI:Már megoldottam!

ÜDV:davio

2012. ápr. 12. 06:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!