Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Minden nap járok Futni 12km-t,...

Minden nap járok Futni 12km-t, Biciklizni 10km-t, és szoktam edzeni estére 1 órát. Napi kalória bevitelem nem haladja meg az 1500-at. Kb mikorra lehet észrevenni a változást magamon? Kinézetre, mivel "kondira" már érzem hogy tovább bírok mindent.15/F

Figyelt kérdés
2012. ápr. 7. 20:31
 1/3 opeles válasza:
Észrevetted, hogy kevés ennyi kalóriamennyiség ehhez az edzésmennyiséghez? Kinézetre majd olyan leszel, mint 1 fakír.
2012. ápr. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Linkoln ***** válasza:

Szia.

Ezen gyorsan változtatni kell, ahogy az előttem levő is irja, egy óra futáős, egy óra edzés és 10km kerékpározás pusztán felemészt 1500kcalt ha nem eszel mellé elmételileg fel kéne dobnod a bakancsot, vagy ugy lerobbannod hogy egy anoreksziás modell lesz melletted.

2012. aug. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Linkoln ***** válasza:

Előző vagyok, kicsit lehet bunkó voltam :D Sajnálom, azt akartam mondani hogy a fogyásnak is van menete, egy tudományág foglalkozik vele.

Nyugodtan egyél, ez rengeteg mozgás.

Az az igazság hogy ha nem vagy teljesen aktív versenyszerű sportoló akkor nem kell ennyit mozogni, ez rengeteg.

A 12km futás kiváló magában is minden másnap, már az is elég a fogyához és edzéshez.

10km kerékpározás nem valami sok, de függ a hajtástechnikától meg attól h milyen bringával tolod, de sztem arra mehet több hangsúly.

Este meg már ne edz ha mozogtál egy órát előtte, mert a szervezeted nem tudja mire vélni a sok leterhelést és le fog építeni hogy fedezze az energiahiányt, az izomzatod meg lebontás mellett elfárad és nem tud regerenálódni.

Elvileg izmosabb sem lehetsz mert ahhoz jóval többet kéne enni.

Gyakorlatilag az izmosodáshoz 2-3szor ennyit ehetsz, és nem ártassz magadnak.

Ha nem is fogyni akartál hanem izmosodni akkor figyelni kell arra hogy mit eszel.

ÉS csak akkor kell keveset enni ha szálkásítassz de akkor sem mindegy hogy mit. Ha tömeget növelsz akkor sok evés kell és az se midnegy hogy mit.

Illetve ha szálkásítassz nem fogod jobban bírni az kicsit lehúzza a teljesítményt.

Ha van kérdésed vagy érthetőbb magyarázatot szeretnél írj, szívesne adok tippeket.

Kicsit nehéz kifejteni ilyen röviden ezt a témát, meg kicist adat hiányban vagyok :D Nem tudok rólad sokat, de amit leírtál az határozottan nem tanácsos, ez egészen biztos.

2012. aug. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!