Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen étrendet ajánlanátok...

Milyen étrendet ajánlanátok tömegnöveléshez?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, 70kg, 195cm magas. Kezdő tömegnövelő edzést kezdtem el. Heti 3-szor járok az első 3 hónapban olyan 1-1.5 órát edzeni edzésterv alapján. Milyen étrendet lenne érdemes betartanom ezen kondíciók mellett a 'gyors' fejlődés érdekében?

2012. ápr. 21. 17:40
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Naponta 4-szer kellene csirkemell filét ennem?

És az mennyire baj ha nem tudok mindennap 2-3 óránként enni?

És végülis, akkor elég ha tömegnövelőt szedek és nem kell külön protein?

2012. ápr. 22. 10:39
 22/24 anonim ***** válasza:
Akkor nem kell külön protein. Edzés után mehet a tömegnövelő és a többi időpontban meg mehet a rizs-csirke. De ez lehet hal-krumpli is vagy tojás-teljes kiőrlésű kenyér. Ne muszáj mindig csirkét enni, de a napi fehérje és ch mennyiség legyen meg.
2012. ápr. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Most kaptam egy olyan tippet egy edzőtől, hogy a tömegnövelőben lévő szénhidráttól csak felfogok puffadni. Te mit gondolsz erről?
2012. ápr. 22. 13:12
 24/24 anonim ***** válasza:

Ha edzés után eszed, akkor nem fogsz felpuffadni, mivel akkor a szervezet tápanyagraktárai ki vannak ürülve,:kell a gyors ch.

Más időpontban jobb a szilárd kaja.

2012. ápr. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!