Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez aerob edzés és van értelme...

Ez aerob edzés és van értelme egyáltalán RÉKÁNAK?

Figyelt kérdés

Amit látok a Réka DVD-ken (lábemelgetés, rúgások, lábfelhúzás, folyamatos mozgás a lábbal) az aerob mozgásnak számít?

Tehát azért van a DVD-k elején egy olyan 20 perc ilyen mozgásból álló sorozat, mert beindítja a kalória égetést? és aztán jön a különböző izomcsoportokra való edzés (súlyzó nélkül).


Igazából azt szeretném kitalálni hogy mi a hatásosabb? egy 60 perces futás vagy 60 perc Réka DVD?



2012. ápr. 24. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, mi a célod a sporttal.
2012. ápr. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
zsírégetés
2012. ápr. 24. 16:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Én ebben a hónapban kezdtem el csak a futást és előtte csak Norbi illetve Rékára tornáztam felváltva. Egyik nap csak az egyik a másik nap a másik és -8kg-nál tartok most. Hétfőn derül ki, hogy ebben a hónapban hogy alakultam.
2012. ápr. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Majd mesélj mindenképp! én egyik nap futni járok másik nap rékázok. De valaki azt mondta hogy a futás a hatásosabb ezért gondolkoztam el azon hogy akkor réka helyett is futok.


Most ezt fontolgatok de előbb információt gyűjtök :)

2012. ápr. 24. 16:54
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem indíthatja be a kalóriaégetést,mert az folyamatosan ég.

akkor is ég,ha fekszel a kanapén.

vagy neked nem dobog a szíved,nem mozog a tüdőd?

az,hogy melyik a hatásosabb az intenzitástól függ.

csak zsír égetése nem létezik,uh ha a kalória égetés az elsődleges szempontod,akkor a legtöbb kalóriát a küzdősport edzés és a kettlebell edzés égeti.

meg az ugrókötél.

ehhez viszont kiváló állóképesség kell,uh egy órát nagy intenzitással azért nem tud mindenki pörgetni.

legjobban úgy jársz ha réka helyett elkezdenéd a fegyencedzést és a kettlebellt.

másik napokon meg mehetne a kocogás,vagy az ugrókötél.

2012. ápr. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!