Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Üdv! Ha otthon szeretnék...

Üdv! Ha otthon szeretnék fekvőtámaszokat nyomni, hetente hányszor érdemes csinálni? Naponta mennyit, és hány pihenőnap legyen? Mellizmot szeretném fejleszteni leginkább.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 25. 14:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha növelni akarod és nem a erő-állóképességet edzeni, akkor érdemes pihenő napokat beiktatni és heti 3 edzés elég neki. Az a legjobb, ha teheléssel végzed, pl veszel fel hátizsákban plusz súlyt és a lábad is felteszed magasabbra, pl. egy székre, így a mellizom felső része nagyobb terhelést kap. Nagyon jó mellizomra a tolódzkodás is, azt is végezheted két szék között pl.
2012. ápr. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Én minden reggel felkelés után lenyomok 30-40-et, már ez is meglátszott rajtam.
2012. ápr. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, kezdetben az is meglátszódhat, de további fejlődéshez jobban kell terhelni.
2012. ápr. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2012. ápr. 26. 09:04
 5/9 A kérdező kommentje:
Most már 2 naponta edzek. 150 et simán széles fekvőtámaszban 15X10 et, aztán 5X10 et úgy hogy a lábam fölrakom a fotelre... Remélem lesz hatása.
2012. ápr. 27. 18:23
 6/9 anonim ***** válasza:
ok. Tolódzkodást próbáld ki mellé, két szék között.
2012. ápr. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

üdv ismét.

Eddig úgy csináltam hogy, bicepsz 7x20 kézisúlyzóval. Fekvőtámasz, 12x10. felváltva csináltam 1 sor bicepsz 1sor fekvő. Ezt egyik nap. Másnap 8x10 tolódzkodás két szék között. Felsőtest előredöntve, térd hajlítva lábak hátrahúva. Szerintetek tehetek mindent 1 napra és 1 nap teljes pihenő lenne így. ?

2012. jún. 6. 06:51
 8/9 A kérdező kommentje:
Eredmény: A karomon eddig is látszódott hogy súlyzóztam, de egy idő után már nem fejlődött tovább.Mióta fekvőztem még vastagabb lett mert a tricepszem is fejlődött 2 hónap alatt. Tolódzkodást 2 hete csinálom alsó mellizomra. A menyasszonyom szerint látszik a mellemen a 2 hónap fekvő, én csak pici változást észlelek. Ezért kezdtem tolódzkodni is. Remélem felgyorsul a dolog
2012. jún. 6. 06:58
 9/9 anonim válasza:
én nemtudom h ez jo e de én lenyomok mindennap 12 x 50 et mer ugy gondoltam kcisit ráhiztam magamra és elkezdtem egy jo pár hete most tértem át arra h széken toljam de igy pl már csak 200 at nyomtam 10 x 20 at 1x -2x tartok pihenő napot bár az elég ritka :)
2013. júl. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!