Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy lehet fejleszteni az...

Hogy lehet fejleszteni az agy-izom kapcsolatot?

Figyelt kérdés
2012. máj. 5. 23:18
 1/3 anonim ***** válasza:
koncentrálással, egy idő után már nagyon jól fog menni ha gyakorlod nekem sokat segített h minden izomra csináltam egy kezes izolációs gyakorlatot ez nagyban hozzájárult h egy adott izomban jó bedurranás érhető el és így nő az agy izom kapcsolat is .Miután ez már jól működik nálam könnyen megtudom úgy feszíteni bármely izmomat h pl annak ellentétes párja is megfeszülne egyszerűnek hangzik de mégsem pl próbáld megfeszíteni a bicepszedet anélkül h a tricepsz megfeszűlne pl a hátsó vállizmot v csak az oldalsó részét nah ugye nem könnyű dolog sok sikert hozzá!
2012. máj. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A harcművèszetek is nagyon jók erre
2012. máj. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Így van. A harcművészetek nagyon jók erre (is). Egyébként nem egyértelmű, hogy mit ért a kérdező agy-izom kapcsolaton. Mert pl. az ideg-izom kapcsolatot fejleszti a "meztelen harcos" néven elhíresült edzésprogram, vagy a karate sanchin kata-ja, amelyek a maximális izomfeszítésre helyezik a hangsúlyt, de szintén ezt a kapcsolatot erősíti a mozdulatok (ütések, védések, állások,stb.) vég nélküli ismétlése, ami szintén a tradicionális HM-ek jellemzője, de a mozgástervezést és -koordinációt fejlesztik a különböző formagyakorlatok, ami ugye szintén agy-izom kapcsolat. Szerintem legjobb, ha mindhármat gyakorolja az ember. Én is ezt teszem. :)
2012. máj. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!