Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kockás hasat csak felülésekkel...

Kockás hasat csak felülésekkel és haspréssel lehet elérni?

Figyelt kérdés
A testzsirszázalékom 11-12%, ami jó. Hogy érjek el kockás hasat? F18
2012. máj. 13. 15:43
 1/9 dirtboy ***** válasza:

hát ja,nem ártana ha lenne rajtad kellő izom mert így csak egy giliszta leszel a végére.

11% nál már látszania kéne.

milyen magas vagy és hány kiló most?

2012. máj. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
175cm/66kg
2012. máj. 13. 15:52
 3/9 anonim ***** válasza:
még a lábemelés is jó, főleg függeszkedve.
2012. máj. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azért a has edzés nem csak felülésből és has présből áll. Nekem ennél magasabb a testzsírszázalékom de mégis tónusosan látszik (de ha pl egy lámpával előröl rávilágítanánk nem látszana) hiába van ott egy kis "úszógumi" pl amikor előre hajolok. Ez valamilyen szinten genetikai kérdés is.
2012. máj. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 dirtboy ***** válasza:

hú akkor elég sovány vagy már,nem ajánlom a szálkásítást semmiképp.

hasprés menjen meg normális étrended legyen ne össze vissza zabálj.

2012. máj. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 dirtboy ***** válasza:
ja igen úgy értettem én is hogy ne csak hasprés menjen viszont a felülés helyett inkább a hasprés legyen de nem csak ezek vannak hasra szóval más gyakorlat is legyen azért.
2012. máj. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ÉS milyenek vannak még hasra?
2012. máj. 13. 15:59
 8/9 anonim ***** válasza:
2012. máj. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mivel nekem alapból a derekam volt a gyengém és mikor már egy ideje edzettem utáltam ,hogy az összképet rontja a vékony derekam. Aztán sokat csináltam alsó hátra (ha így nevezik ) gyakorlatokat meg ilyen különböző hidakat (ezt se tudom hogy nevezik hivatalosan) amik az oldalamat edzették meg a hasamat is és ettől most izmos masszív törzsem van , persze sokaknak nem ilyen gyenge ez a részük és nem kell nekik dolgozni rá de vannak azért akik elhanyagolják ,de szerintem sokat dob az összképen egy izmos törzs.
2012. máj. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!