Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 1-2 hónap testépítéssel...

1-2 hónap testépítéssel hogyan lehet már látványos eredményt elérni?

Figyelt kérdés
Vékony testalkatú vagyok, gyakorlatilag nulláról kezdenék. Tudtok-e ajánlani valami edzéstervet, amivel ennyi idő alatt már látható (de nem extrém) eredményt lehet elérni (elsősorban karon)? Nem szeretnék táplálékkiegészítőt szedni. 20/f 187cm

2012. ápr. 27. 23:11
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
te a testépítéssel ne foglalkozz nagyon kérlek. tudod én úgy vagyok vele, hogy ha valaki csinál valamit, akkor csinálja rendesen, vagy ne csinálja egyáltalán.
2012. ápr. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az előttem szóló válaszára szavazok. Hagyd meg ezt a sportot azoknak, akik türelmesek és áldoznak erre a sportra energiát, pénzt és elég időt. Elég látványos az is, ha botrányosan lerészegedsz. Pár óra alatt el is lehet érni és nem kell hozzá táplálékkiegészítő sem...
2012. ápr. 28. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Osztom az előttem szólók véleményét!

Ehhez a sporthoz kell egyfajta "csőlátás" illetve egyfajta fanatizmus, mert sok lemondással jár, sok-sok pénz, megfelelő étkezés, illetve kőkemény tréning, és ezt az életvitelt !!ÉVEKIG!! kell folytatni, hogy elérj egy elismerésre méltó fizikumot...

Neked nem is azzal lenne probléma, hogy vékony testalkatú vagy, én is az voltam mikor elkezdtem edzeni (190cm, 63kg), sokkal inkább azzal hogy már ebben a két sorban leírtál akkora (ne haragudj) baromságokat, hogy nagyon-nagyon látszik nem tudod hogy kéne elkezdeni ezt a sportot.

Ha részletezni kéne:

->1-2 hónap alatt milyen eredményt szeretnél ha még most kezded el, kb ez az az idő, amikor hozzászokik a szervezet a folyamatos fizikai terhelésnek.

->Akik már valamennyire képben vannak, szinte csak nevetnek a folyton mell-bicepszező kollegákon.

->Mi az hogy szedni??? "Anyu, szedhetek rizst, és szedhetek mellé csirkét?"-így szoktad kérdezni anyudat is vasárnap ebéd előtt?

A táplálékkiegészítők koncentrált tápanyagok, semmi különleges nincs bennük. (A piacon is nem "dobozos porok" formájában vannak nyilvántartva, hanem ÉLELMISZER-ként, ugyanazok a szabályok vonatkoznak rájuk, mint pl egy zacskó puffasztott rizsre, rá kell legyen írva mennyi fehérje, zsír, szénhidrát stb. van benne.)

2012. ápr. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igazatok van, nem értek hozzá. Valójában csak annyit szeretnék, hogy legyen valami hús is a karomon.
2012. ápr. 28. 09:22
 5/7 anonim ***** válasza:
és a lábadat mi fogja megedzeni?
2012. ápr. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szúrj egy kis synthol-t!:D
2012. máj. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 kakaós bögre ***** válasza:
sehogy.
2012. máj. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!