Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Izomlázra valami gyros és...

Izomlázra valami gyros és hatásos módszer?

Figyelt kérdés

Új ezdő van a konditeremben. ahova járok, és tegnap mutatott pár új lábgyakorlatot. Alapból súlyokkal kezdtünk, mert már járok egy ideje. Tegnap este már össze vissza rmeegtek a lábaim, alig tartottak meg..

Erre ma reggel alig tudtam felkelni, nem tudok rendesen menni, csak totyogni, és vicces, de még a wc-re is alig tudok leülni.

Tudom, hogy alapesetben rá kell dolgozni, de ez most nem megy. Bármi más jó praktika rá?

18/L


2012. máj. 15. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:

nem, a gyros nem jó rá :D amúgy grat, hogy edzel lábra is, de tényleg :) és 1 tévhit az, hogy rá kell dolgozni. fucki'n TILOS! vetted?:) nem szabad :) Az izomláz a szokatlanul nagy terhelés miatt jött létre. Az izomban mikroszkopikus szakadások jönnek létre, amik a gyulladás keltő anyagok miatt begyulladnak, és ezért fáj. Namost hogyha te erre rádolgozol, vagy nyújtasz, akkor rontasz a helyzeten. Amikor mozogsz, akkor lehet h. nem érzed annyira a fájdalmat, de ez csak átmeneti megoldás. Izomlázra a forró fürdő meg a sok pihenés jó.


melyik terembe jársz, és hol?

2012. máj. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Egy kisvárosban járok, Vas megyében.

Szóval akkor el is felejthetem, hogy holnap edzek?

2012. máj. 15. 19:17
 3/5 anonim ***** válasza:
edzhetsz, csak nem lábadt :)
2012. máj. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
-d
2012. máj. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne eddz durván, de a mozgás azért jót tesz neki, mert segít szétoszlatni a tejsavat, és a gyulladást keltő "szakadt fehérjéket", így azok hamarabb eliminálódnak...
2012. máj. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!