Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ennek így lehet eredménye? és...

✮ʝօк&# kérdése:

Ennek így lehet eredménye? és ha igen, milyen ütemben?

Figyelt kérdés
El szeretném érni azt a bizonyos "kockahas" testalkatot, amit a rajtam levő 3-4 kg plusz miatt nem tudok. Naponta végzett saját testsúlyos gyakorlatok, és esténként 25-30 perc (idővel több) szobabiciklizéssel elérhetem? A szénhidrátbevitelt nem tudom 0-ra csökkenteni, mert növésben vagyok, és anyám nem engedi, de örülnék ha leírnátok, kb mennyi a maximum, amit egy nap szénhidrátból ehetek? Illetve, tudom, hogy nem számít olyan sokat, de mezőgazdasági munkát is szinte naponta végzek, és ugye ez is mozgás.. így elérhetem a kívánt eredményt? Miből kellene többet, kevesebbet ennem-csinálnom? Köszi a válaszokat!

2012. máj. 16. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Jó lesz, de emelheted 40-50 percre a bringát. Napi 2-2,5g*testtömegkg ch-t vigyél be.
2012. máj. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ Montez, és ha nem nagy gond, meg tudod tippelni, mennyi idő lesz, amíg szépen kirajzolódnak az izmaim? (Ha jól megnézem már látszanak az izmok vonalai a hasamon)
2012. máj. 16. 14:42
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja és minden nap bringázzak? bocs a sok kérdésért..
2012. máj. 16. 14:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Minimum heti 4 legyen, de akár minden nap is lehet.
2012. máj. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
oké értem, köszi! :)
2012. máj. 16. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!