Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Elkezdtem edzeni de nagyon...

Elkezdtem edzeni de nagyon édesszájú vagyok mit tegyek hogy ne kívánjam az édességet ötlet?

Figyelt kérdés

2012. máj. 25. 15:15
 1/3 anonim ***** válasza:
lehet okoskodni a kajával, ha kicsit keresgélsz a neten biztos találsz okosságokat, pl fehérje palacsinta stb.
2012. máj. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

sajnos nincs mese,meg kell tudni állni.de pl.túróba rakhatsz egy kis mazsolát,mézet,vagy fahéjat,vagy ehetsz édesebb gyümölcsöket,ezek segítenek csillapítani az édesség utáni vágyat.

ja,és gondold meg hányszor és mennyit érdemes edzened egy héten,mert a sok edzéstől farkas éhes lehetsz,és olyankor nagyon kívánhatja az ember az édességet.szóval csak annyit eddz,amennyi feltétlen szükséges.

2012. máj. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ajánlom neked a Stevia nevezetű kis növényt! Nagyon édes bármibe rakható és viszont kalóriát nem tartalmaz! :)
2012. máj. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!