Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az alábbi gépet szeretném...

Az alábbi gépet szeretném megvenni a feleségem 30. születésnapjára. Nők ti örülnétek neki? Szerintetek valóban olyan hatásos, amilyennek írják?

Figyelt kérdés

[link]


200,000-be kerül.


2012. máj. 31. 16:06
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
31%

Én kitennélek géppel együtt.De komolyan.

Ezzel azt mondod,hogy dagadt disznó,fogyjál le,nesze itt van gép hozzá.

Jó hogy nem plasztikai műtétre fizeted be.

2012. máj. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim válasza:

Hát, szerintem ne vegyél neki ilyet egy szülinapra. Kicsit olyan érzése lehet, hogy kövérnek tartod. Ez kb. olyan, mintha kevés haja lenne, és Varga hajcseppeket vennél neki szépen becsomagolva. :D


Ízléses köntösbe ültetett "változtass, mert ronda vagy."

2012. máj. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 A kérdező kommentje:

Bolond vagy!:)

180 centi kb 67 kiló..nem dagi,nem futhat a szíve miatt,ezt meg ajánlják mindenkinek,akinek ilyen jellegű problémája van.

2012. máj. 31. 16:09
 4/55 anonim válasza:

Ismerem ezt, olvastam róla, anyut el akartam küldeni, mert azt írják, növeli a csontsűrűséget.


Te ismered a feleséged, hogy mennyire örülne neki, Neked kell tudnod, hogy megsértődik, vagy örül neki.

2012. máj. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 A kérdező kommentje:

Nem az a bajom,hogy megsértődik -e.Csak érdekel,egyáltalán kellemes érdekes ajándék lesz vagy sem.

Elég drága,ahhoz hogy gagyi legyen,esetleg nincs valakinek ilyenje?Tapasztalat?

2012. máj. 31. 16:12
 6/55 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, hogy ő akar-e ilyesmit. Én pl. nem nagyon gerjedek az ilyesmikre, hiába vagyok nőből. :)
2012. máj. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
37%

180 centihez 67 kiló,akkor mit akarsz rajta fogyasztani?


meg ne vedd látatlanba

vegyél neki ékszert,bármit,ilyet ne

aztán mutasd meg mit tláltál,és kérdezd ki mi a véleménye róla

2012. máj. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim válasza:
100%

Én nagyon örülnék neki, mert imádok sportolni. És nagyon figyelmes gesztusnak érezném a páromtól. (Ugyanis ő elintézi azzal, hogy pénzt kapok borítékba és vegyek magamnak azt amit akarok)

De abban a korábbi válaszolóknak igaza van, hogy te ismered a feleséged. Te tudod, hogy reagálna erre az ajándékra!

2012. máj. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 A kérdező kommentje:

NEM AKAROM HOGY FOGYJON.

Csak vann otthon evezőgépünk,futópadunk és medencénk.Szereti ezeket,de nem futhat...

Gondoltam akkor veszek valami kellemeset..

2012. máj. 31. 16:14
 10/55 anonim ***** válasza:
53%

Gondold el a szitut,beszélgetnek a barátnőivel,kérdezik,Julcsikám,mit kaptál a férjedtől.Erre ő,majszolgata a salátáját: egy fitneszgépet,ugyhogy msot fogyózok,mert valószinű daginak tart, a szomszéd Piroskát is hogy nézte a múltkor,biztos jobban tetszik neki,mint én 30 felett,öregen...



A 30 válaszvonal egy nőnek,nagy átlag innentől öregebbnek érzi magát,ne akard hogy emellé még dagadtnak is érezze magát.

2012. máj. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!