Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az alábbi gépet szeretném...

Az alábbi gépet szeretném megvenni a feleségem 30. születésnapjára. Nők ti örülnétek neki? Szerintetek valóban olyan hatásos, amilyennek írják?

Figyelt kérdés

[link]


200,000-be kerül.


2012. máj. 31. 16:06
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
0%
ez nem géép..ez 1 sz*r. ha ennyire szeretnél eltapsolni 200 lepedőt, inkább dobd a Dunába..még annak is több értelme lenne
2012. máj. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:
A nők másképp gondolkodnak, nem azt nézik hogy most milyen jó fej voltál meg odafigyelsz rá hogy ennek biztos örülne. Ezt láthattad itt a női válaszolóktól ha bármelyiknek vennéd akkor azzal jönne hogy biztos dagadtnak tartod. Ha úgy gondolod hogy ő szereti az ilyen gépeket meg hasonlókat akkor nyugodtan vedd meg neki.
2012. máj. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:
34%

szerintem inkább vedd meg neki a fegyencedzés című könyvet.

1.hatékonyabb,mint a 200rugós gép

2.olcsóbb,mert csak 4ropi

3.nehéz lenne belemagyarázni,hogy azért kapta,mert dagi

4.a szíves problémájához is tökéletes edzést tudna biztosítani.

5.ha nem kezdi el az edzést,akkor csak 4ropit buksz,nem 200gurigát.

2012. máj. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
A legutóbbi válasz konkrét tartalmával kevéssé értek egyet, de a lényegével nagyon is. A Fegyencedzés nem kifejezetten ilyen köröknek szól, illetve az illető hölgy furcsán nézne talán, amikor a kezébe venné. De való igaz, hogy 200 lepedőt elszórni egy ilyen gépre értelmetlen pénzkidobás. Inkább vegyél neki egy kettlebell-készletet meg a Kezdd el a Kettlebellt! című könyvet!
2012. máj. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:
Hát ha már ennyire lecsökkentettük az ajándék árát 4k-ra akkor már inkább töltsd le netről a könyvet is...
2012. máj. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 A kérdező kommentje:

Fegyencedzést egy nőnek?Viccelsz?:D

A könyvet megvehetem neki bármikor csak úgy,semmi ünnepre.

Valami érdekeset keresek:)

2012. jún. 1. 03:12
 37/55 anonim ***** válasza:
100%

En örülnek neki. Komolyan. Nem tudom, hogy konkretan ennek a gepnek örülnek-e, nem ismerem, nem neztem utana, hogy tenyleg jo-e stb. De en örülnek barmi ilyen tipusu ajandeknak, akar gepnek, akar pl egy nagyon jo szinvonalu terembe berletnek (a nagyon jo szinvonalat a 200.000-es nagysagrend miatt irtam). A többi program is tök jo. Ha en, a mi kapcsolatunkbol a parommal indulok ki, akkor eszembe nem jutna, hogy azert csinalja, mert kövernek tart, hanem annak, hogy ismer es valami különlegeset keresett nekem, ami az erdeklödesi körömbe, ha meg kövernek tartom magam, akkor a celom elereseben segit. Es hozzatennem, nem 50 kilos lanyka vagyok, naponta küzsök erte, hogy a lehetö legjobb legyek önmagamhoz kepest es erröl ö is tud es segit, ahol tud. Szoval meg igy sem annak ereznem, hogy "ooo dragam, boldog szülinapot, tudod, rajöttem, hogy igazad van, tenyleg köver vagy, de vettem neked valamiiiiiit".

Amugy ennyi penzert ne vedd meg szerintem ugy, hogy nem tudod, hogy erdekli-e. Ha ekkora a keret, akkor könnyen talalsz valamit, aminek igazan örül, akar ezt, akar mast. Szövetkezz baratnökkel, hogy mondjak azt a felesesegednek, hogy jajj, mennyire szeretnenek egy ilyet, hatha akkor kiderül, hogy ö mit szol hozza, mutass tenyleg prospektust, vagy ilyesmi.


Sok sikert, remelem bolodg szülinap lesz es szerintem baromira ertekelendö, hogy mindent meg akarsz tenni, hogy az legyen :)


26/L

2012. jún. 1. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:

Első vagyok

17:02 tegnap

Képzeld,vékony vagyok,nehezen hizom,tehát nem sértődős dagi akinek nem lehet szólni.

De ha dagi lennék,akkor egyrészt már ne akkor szoljon a párom amikor lefolyok az ágyról,hanem amikor elkezdek gömbölyödni,és lehet finoman is,mondjuk "Drágám,nem megyünk EGYÜTT edzőterembe?", nem pedig egy szerintem fontos szülinapra elémlök egy hiperszuper flancos gépet,aztán gondolkodhatok hogy akkor mi van.



off: Vékony alkatom ellenére narancsbőrös lettem,de .Ha párom narancsbőreltüntető készülékkel és krémekkel állitott volna haza,kiakadok,kiábrándulok,és biztos hogy nem lát jóideig ruha nélkül.


Harmincadik szülinap,tegyél ki magadért.Szülinapi buli,szervezd össze a barátokat,vidd el valami szép hotelbe,gyertyafényes vacsi,hőlégballon,tudod: romantika

2012. jún. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 A kérdező kommentje:

Már 11 éve együtt vagyunk.19 évesen gimi után azonnal összeházasodtunk,voltunk már sokszor szállodában az nem jó ajándék,mert átlagos már.

Miért nem romantikus az,hogy foglaltam egy jó helyen helyet,de nem vacsorára hanem ebédre?

És este meg én főzők,ott nyilván lesz gyertya minden:)

Barátnőkkel másnap találkozik (Szombaton),mert akkor érnek rá együtt elmenni kirúgni a hámból a csajok:)

Hát tudod,ha nekem narancsbőrős lenne a lábam és nem férne bele a keretbe,hogy csak úgy vegyek magamnak kencefincét rá,de a feleségem ünnepkor meglepne vele én boldog lennék.

2012. jún. 1. 12:13
 40/55 anonim ***** válasza:

Keret volt rá ,csak időm energiám nem ezzel foglalkozni.De megoldotta sértő viselkedés nélkül is :)



Kérdező: akkor vedd meg,hiába mondjuk hogy sz@r ajándék,ha te magad gyözködöd,h de jó.

De utána ne itt picsogj,hogy a feleséged magába fordulva ül a tükör előtt és nézegeti hol hájas,és téged ellenőrizget hogy melyik szerinte csinosabb nővel csalod,mert ő már nem elég szép.

2012. jún. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!