Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az alábbi gépet szeretném...

Az alábbi gépet szeretném megvenni a feleségem 30. születésnapjára. Nők ti örülnétek neki? Szerintetek valóban olyan hatásos, amilyennek írják?

Figyelt kérdés

[link]


200,000-be kerül.


2012. máj. 31. 16:06
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
bizonyára ismeri a feleségét, és ha mindig rinyákolna a súlyáért akkor eszébe sem jutna ilyet venni hanem odadob neki egy gyémántgyűrűt vagy nyakláncot...
2012. máj. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:
Az ember nem azért fut, hogy fogyjon,hanem, hogy karbantartsa magát. Legalábbis én futok 40 éve, de nem fogytam soha tőle
2012. máj. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
44%
Drága játék hülye gyerekeknek. Vibrációs edzés a legújabb divathullám, olyan, mint a fitneszlabda tíz éve (ja bocs M.o-n csak most hódít teret) amit mára szépen kidobtak a francba.
2012. máj. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 A kérdező kommentje:

Hölgyek!Ne sértegessétek egymást:)

Igen a kérdés az volt,hogy más nőknek tetszene -e,mint "fő" ajándék.

Amúgy kitaláltam már programot,reggel ágyba viszem a reggelit,utána elviszem Esztergomba sétálni,étterembe,cukrászdába este pedig kényeztető masszázs és egy könnyebb vacsi,amit én főzők majd.

És a gép mellé kapna egy nyakláncot és egy CD-t (eredetit-klasszikus zene kedvelő,ez egy minden ünnepen szereplő ajándék).

2012. máj. 31. 16:40
 25/55 A kérdező kommentje:
De a sok sok negatív komment most elbizonytalanított,ha ez nem tetszik,akkor nektek mi tetszene?
2012. máj. 31. 16:43
 26/55 anonim ***** válasza:
100%
Hát a többi program mellé szerintem ez tök jó plusz ajándék, sokan szeretnék most azt a gépet tőled, mert tudnák, hogy ilyen férjük van...ami nincs.
2012. máj. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 A kérdező kommentje:
Szeretném,hogy örüljön és nem bánkódjon mert öregnek érzi magát.
2012. máj. 31. 16:57
 28/55 anonim ***** válasza:
Szerezz egy prospektust és kérdezd meg tőle.
2012. máj. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
74%

Teljesen egyetértek Neutronlovaggal, az összes ilyen gép humbug. Iszonyú drágák, és eszköz nélkül is többre megy az ember alakformálás tekintetében, ha jól csinálja. Lenyúlás az egész. Tehát nem javaslom megvenni.


Elnézést az OFF-ért, Kedves Kérdező, és tudom, hogy esetedben másról van szó, de egy válaszra muszáj reagálnom.

Kedves Legelső Válaszoló, tehát egy nőnek tilos szólni? Egy férfi köteles lenne eltűrni, ha a párja elhízik, mert ő nő, és ezért nem szólhat rá, mert az társadalmilag tilos? Eszi, nem eszi, nem kap mást? Jellemző, nagyon kényelmes hozzáállás. A magadfajták vannak kiakadva, ha a párjuk megnéz egy csinos nőt az utcán, mert egyszerűbb veszekedni, mint dolgozni, hogy ki is nézz valahogy.

2012. máj. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy miért kell rögtön arra gondolni, hogy egy ilyen gép csak arra jó, hogy valaki lefogyjon vele. Én pl. szeretnél elkezdeni futni, de nem azért, mert fogyni akarok. Azt hiszem a sport nem mindig = azzal, hogy fogyás. Jó, hogy odaírnak mellé ilyeneket is, mert így könnyebb eladni.


Kérdező: Te ismered a feleséged, neked kell tudnod, hogy szereti-e az ilyen vackokat vagy sem. Hogy sértődékeny-e, vagy sem. Esetleg valahogy puhatolózz nála, hogy hogy tetszik neki.

Azért, mert nőből vagyunk még nem ugyanaz az ízlésünk, nem tudhatjuk, hogy a feleséged ettől vagy egy új ékszertől ugrik ki a bőréből. Én pl. egyiktől sem igazán. :) De meg sem sértődnék rajta, basszus, ajándék, annak csak örülni lehet, főleg ha ilyen a körítés amit még írtál. ;)

2012. máj. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!